НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 14 грудня 2011 року N 2791

Про державну реєстрацію ПП "Телевізійний центр "КАДРИКИ", м. Львів, як суб'єкта інформаційної діяльності

Розглянувши заяву Приватного підприємства "Телевізійний центр "КАДРИКИ", м. Львів (юридична та фактична адреси: вул. Самчука, 24, м. Львів; директор Климович Ірина Михайлівна), про державну реєстрацію телерадіоорганізації як суб'єкта інформаційної діяльності, керуючись статтею 38 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 14, 19, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи рішення Національної ради N 1709 від 28.11.2007, Національна рада вирішила:

1. Здійснити державну реєстрацію ПП "Телевізійний центр "КАДРИКИ", м. Львів, як суб'єкта інформаційної діяльності.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі постанови КМУ від 08.08.2007 N 1003, видати ПП "Телевізійний центр "КАДРИКИ", м. Львів, рахунок на сплату коштів за оформлення свідоцтва про державну реєстрацію в розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3. Видати ПП "Телевізійний центр "КАДРИКИ", м. Львів, свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка після сплати реєстраційного збору, зазначивши:

вид діяльності: студія-виробник.

4. Виконання цього рішення покласти на управління ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне управління та управління бухгалтерської служби.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали