МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 січня 2012 року N 4

Про державну реєстрацію препаратів

Відповідно до Закону України "Про пестициди і агрохімікати" та Порядку проведення державних випробувань, державної реєстрації та перереєстрації, видання переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.96 N 295, ураховуючи протокольне рішення засідання науково-експертної ради з питань розроблення пропозицій та рекомендацій про можливість проведення державної реєстрації препаратів Мінприроди від 30 грудня 2011 N 65, наказую:

1. Затвердити перелік препаратів, рекомендованих до реєстрації і внесення до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні відповідно до протоколу N 65 від 30.12.2011 засідання науково-експертної ради з питань розроблення пропозицій та рекомендацій про можливість проведення державної реєстрації препаратів, що додається.

2. Департаменту екологічної безпеки (Соколов О. Л.):

здійснити державну реєстрацію препаратів, схвалених на засіданні науково-експертної ради з питань розроблення пропозицій та рекомендацій про можливість проведення державної реєстрації препаратів 30 грудня 2011 року;

внести зазначені в переліку препарати до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів;

забезпечити розміщення доповнення до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів на веб-сайті Міністерства;

підготувати до друку доповнення до Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні та забезпечити ним органи, що здійснюють контроль за застосуванням пестицидів і агрохімікатів.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Мормуля Д. Д.

 

Перший заступник Міністра

М. І. Романов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали