НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 травня 2012 року N 608

Про державну реєстрацію ТОВ "ТВ-КЛУБ МЕДІА", м. Київ, як суб'єкта інформаційної діяльності

Розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "ТВ-КЛУБ МЕДІА", м. Київ (юридична та фактична адреси: вул. Хрещатик, 46-б, м. Київ, 01001; генеральний директор Тетяна Євгенівна Поліщук), про державну реєстрацію телерадіоорганізації як суб'єкта інформаційної діяльності, керуючись статтею 38 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 14, 19, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" та Правилами ведення Державного реєстру, Національна рада вирішила:

1. Здійснити державну реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю "ТВ-КЛУБ МЕДІА", м. Київ, як суб'єкта інформаційної діяльності.

2. Управлінню бухгалтерської служби, на підставі постанови КМУ від 08.08.2007 N 1003, видати ТОВ "ТВ-КЛУБ МЕДІА", м. Київ, рахунок на сплату коштів за оформлення свідоцтва про державну реєстрацію в розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3. Видати ТОВ "ТВ-КЛУБ МЕДІА", м. Київ, свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка після сплати реєстраційного збору, зазначивши:

- вид діяльності: дистриб'ютор телерадіопрограм.

4. Зобов'язати "ТВ-КЛУБ МЕДІА", м. Київ, у разі укладання нових угод, договорів (отримання нових дозволів) з правовласниками або втрати прав на розповсюдження програм (телерадіопрограм) за наявними угодами (договорами, дозволами), у десятиденний термін повідомити Національну раду письмово з обов'язковим доданням копії документа, що підтверджує вищезазначені зміни (факти) їх повноважень.

5. Виконання цього рішення покласти на управління ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне управління та бухгалтерської служби.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали