Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про державну реєстрацію ТОВ "УКРАЇНА ІНФОРМ", м. Київ, як суб'єкта інформаційної діяльності

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 9 листопада 2017 року N 2147

Про державну реєстрацію ТОВ "УКРАЇНА ІНФОРМ", м. Київ, як суб'єкта інформаційної діяльності

Розглянувши заяву ТОВ "УКРАЇНА ІНФОРМ", м. Київ (місцезнаходження юридичної особи: вул. Кирилівська, буд. 102, м. Київ, 04080; директор Чорний Вадим Володимирович), про державну реєстрацію ТРО як суб'єкта інформаційної діяльності, керуючись статтею 38 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та статтями 14, 19, 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Перенести розгляд питання "Про державну реєстрацію ТОВ "УКРАЇНА ІНФОРМ", м. Київ, як суб'єкта інформаційної діяльності" на наступні засідання Національної ради у зв'язку з відсутністю на засіданні уповноваженого представника ТОВ "УКРАЇНА ІНФОРМ", м. Київ.

2. Виконання цього рішення покласти на управління ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, управління фінансової та бухгалтерської служби.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали