КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 847/7083

Про дитячий будинок "Ясний"

На виконання Указу Президента України від 31.08.2010 N 889/2010 "Про утворення державної дитячої інженерної академії", відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи звернення Міністерства освіти і науки України від 20.10.2010 N 1/11-9725, з метою вирішення питання розміщення державної дитячої інженерної академії Київська міська рада вирішила:

1. Передати з комунальної власності територіальної громади міста Києва до державної власності до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України приміщення дитячого будинку "Ясний" на вул. Саратовській, 20 у Шевченківському районі м. Києва для розміщення державної дитячої інженерної академії.

2. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації вжити організаційно-правових заходів щодо дострокового розірвання договорів оренди приміщень дитячого будинку "Ясний" на вул. Саратовській, 20 у Шевченківському районі м. Києва.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності та постійну комісію Київради з питань гуманітарної політики.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали