Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про доцільність підготовки спільного з Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком проекту "Реабілітація гідроелектростанцій"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 листопада 2010 року N 1378

Про доцільність підготовки спільного з Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком проекту "Реабілітація гідроелектростанцій"

Відповідно до пункту 10 Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 N 1027 "Про порядок ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями", та за результатами експертизи проектної пропозиції щодо ініціювання спільного з Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком проекту "Реабілітація гідроелектростанцій", проведеної Мінфіном, Мінпаливенерго, Мінрегіонбудом, Мінприроди, НАЕР, НКРЕ, а також Київською, Дніпропетровською, Херсонською, Черкаською, Кіровоградською, Запорізькою та Чернівецькою облдержадміністраціями, наказую:

1. Визнати доцільною підготовку спільного з Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком проекту "Реабілітація гідроелектростанцій".

2. Визначити Мінпаливенерго відповідальним виконавцем зазначеного проекту.

3. Департаменту міжнародної технічної допомоги та співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями (Кучеренко О. В.) забезпечити надсилання копії цього наказу разом з рекомендаціями, що додаються, Кабінетові Міністрів України, Мінфіну, Мінпаливенерго та ВАТ "Укргідроенерго".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Максюту А. А.

 

Міністр економіки України 

В. П. Цушко 


 

Додаток
до наказу Міністерства економіки України
01.11.2010 N 1378 


РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо заходів, яких пропонується вжити під час підготовки та реалізації проекту "Реабілітація гідроелектростанцій"

1. Мінпаливенерго здійснити заходи для забезпечення контролю цільового, економного та ефективного використання ВАТ "Укргідроенерго" кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку під час реалізації проекту.

2. Мінпаливенерго, ВАТ "Укргідроенерго" до початку переговорів підготувати та узгодити з Мінфіном і Світовим банком як кредитором проекту "Реабілітація гідроелектростанцій" фінансові розрахунки виконання ВАТ "Укргідроенерго" зобов'язань з обслуговування та погашення позики з урахуванням коефіцієнта покриття боргу на рівні не менше 1,35.

3. ВАТ "Укргідроенерго" отримати згоду НКРЕ виступати згідно з проектом стороною субкредитної угоди із зобов'язанням передбачити у тарифі кошти, необхідні для повного та своєчасного виконання бенефіціаром (ВАТ "Укргідроенерго") зобов'язань з обслуговування та погашення кредитів МБРР, ЄБРР та ЄІБ.

4. ВАТ "Укргідроенерго" до початку переговорів підготувати та надати Мінекономіки і Мінпаливенерго розрахунки показників економічної ефективності проекту з урахуванням тарифної політики.

5. ВАТ "Укргідроенерго" розробити проектно-кошторисну документацію та надіслати її до Мінрегіонбуду для проведення комплексної державної експертизи, забезпечити затвердження проектної документації в установленому законодавством порядку.

6. Розробити план мінімізації ризиків, що можуть виникнути під час реалізації зазначеного проекту.

7. Мінпаливенерго забезпечити безпосередньо або через ВАТ "Укргідроенерго" складання ефективного плану закупівель з урахуванням кваліфікації вітчизняних виробників та постачальників і подати його на розгляд та погодження до Мінекономіки, Мінфіну і Мінпромполітики. 

8. Мінпаливенерго, ВАТ "Укргідроенерго" організувати інформаційну кампанію з метою розширення доступу до інформації про проведення тендерів у рамках проекту вітчизняних виробників та постачальників шляхом розміщення оголошень у спеціалізованих друкованих виданнях з масовим тиражем та орієнтованих на відповідну цільову аудиторію.

9. Забезпечити проведення навчання працівників ВАТ "Укргідроенерго", що братимуть участь у підготовці та реалізації проекту, з питань управління проектами (у тому числі управління закупівлями).

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Відсутність попередніх розрахунків оціночної вартості проекту, показників економічної ефективності проекту, що повинні базуватись на достовірних даних та прогнозах щодо динаміки збільшення вироблення електроенергії за результатами реалізації проекту, зміни тарифу на електроенергію з урахуванням прогнозу інфляції, створює ризик подальшого неефективного управління проектом та неможливості забезпечення умов, за яких може бути досягнуто економічного ефекту від реалізації проекту.

 

Начальник відділу експертизи проектів
міжнародних фінансових організацій
та міжнародної технічної допомоги
 

 
 
О. О. Ромодан
 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали