ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 липня 2012 року N 3102

Про додаткові умови участі у конкурсі з продажу пакета акцій ПАТ по газопостачанню та газифікації "Миколаївгаз"

Відповідно до п. 3.4.7 Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств та враховуючи рішення конкурсної комісії з продажу пакета акцій публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Миколаївгаз" (протокол N 1 від 10.07.2012), наказую:

1. Установити такі додаткові умови участі у конкурсі з продажу пакета акцій публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Миколаївгаз":

У конкурсі з продажу пакета акцій публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Миколаївгаз" (далі - товариство) мають право брати участь особи, які можуть бути покупцями об'єктів приватизації згідно із статтею 8 Закону України "Про приватизацію державного майна" та відповідають таким додатковим умовам участі у конкурсі.

Потенційний покупець для участі у конкурсі повинен надати документи, які підтверджують його відповідність або особи, яку він безпосередньо контролює, одній з таких кваліфікаційних характеристик:

провадження протягом трьох останніх повних календарних років діяльності з розподілу природного газу, газу (метану) вугільних родовищ;

безпосереднє володіння протягом трьох останніх повних календарних років 20 і більше відсотками статутного капіталу юридичних осіб, які провадять діяльність з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

До участі в конкурсі не допускаються:

юридичні особи та об'єднання, що не мають статусу юридичної особи, які уклали договір про спільну діяльність на основі об'єднання вкладів або без такого об'єднання, у статутному капіталі (внесеному у спільну діяльність майні) яких частка (внесок, вклад тощо), що належить державі Україна чи іншій державі або їх державним підприємствам (установам, організаціям, господарським товариствам тощо), становить більш як 25 відсотків;

особи, що прямо або опосередковано контролюються особами, у статутному капіталі (внесеному у спільну діяльність майні) яких частка (внесок, вклад тощо), що належить державі Україна чи іншій державі або їх державним підприємствам (установам, організаціям, господарським товариствам тощо), становить більш як 25 відсотків;

компанії, зареєстровані в офшорних зонах та країнах, що внесені FATF до списку країн, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

Заступник Голови Фонду

І. Миронюк

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали