ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.11.2011 р. N 659

Про додаткові заходи щодо охорони хвойних лісових насаджень у передноворічний період 2012 року

Відповідно до статей 16, 21, 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та статей 31, 32 Лісового кодексу України, з метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних лісових насаджень у лісових масивах області в передноворічний період 2012 року:

1. Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Бондар А. О.), Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству "Віноблагроліс" (Вдовцов М. Л.), райдержадміністраціям провести роз'яснювальну роботу в місцевих засобах масової інформації щодо доведення до населення вимог природоохоронного законодавства та порядку купівлі новорічних ялинок.

2. Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства спільно з Вінницьким обласним комунальним спеціалізованим лісогосподарським підприємством "Віноблагроліс", Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища у Вінницькій області (Крисько В. Г.), Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області (Дубовий Ю. В.), управлінням МВС України у Вінницькій області (Нонік В. В.), райдержадміністраціями:

2.1. Утворити штаби з організації і проведення охоронних заходів, до складу яких включити представників лісогосподарських підприємств, органів внутрішніх справ, екологічних інспекцій, охорони навколишнього природного середовища.

2.2. Утворити із представників вищезгаданих організацій рейдові групи для виявлення фактів незаконного вирубування у лісових насадженнях лісового фонду області, особливо на ділянках хвойних лісових культур у масивах, що прилягають до населених пунктів.

2.3. Організовувати та проводити на контрольних постах управління ДАІ УМВС України у Вінницькій області та перехрестях доріг перевірку транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок. У разі виявлення порушень, винних осіб притягувати до встановленої законом відповідальності.

3. Вінницькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства до 20 січня 2012 року інформувати облдержадміністрацію про виконання цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Мовчана І. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали