НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 23 червня 2012 року N 893

Про доповнення до Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення"

Розглянувши звернення дистриб'юторів про включення іноземних програм до пакетів програм провайдерів програмної послуги та інформацію контрольно-аналітичного управління і управління правового забезпечення щодо цих іноземних програм, керуючись статтею 21, частиною 1 статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Доповнити Перелік іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (не потребують адаптації змісту), згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління правового забезпечення та управління ліцензування телерадіомовлення.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак


 

Додаток
до рішення Національної ради
23.06.2012 N 893


Перелік іноземних програм,
зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з частиною 1 статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення"

N
з/п

Програма (канал)

Країна, яка видала ліцензію (дозвільні документи на мовлення)

Мова програм

Направлення програми (жанр)

Статус країни-правовласника*

Юрисдикція технічних засобів мовлення

1

"Nickelodeon Junior"

Велика Британія

російська, англійська

дитячий

1,2

1,2

2

"Nickelodeon HD"

Чехія

російська, англійська

дитячий

1,2

1,2


Примітки:


* Статус країни-правовласника програми:

1 - член Європейського Союзу;

2 - ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

 

Начальник
контрольно-аналітичного
управління

О. Левчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали