НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 15 травня 2012 року N 705

Про доповнення до Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з ч. 1 ст. 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення"

Розглянувши звернення дистриб'юторів про включення іноземної програми до пакетів програм провайдерів програмної послуги та інформацію контрольно-аналітичного управління і управління правового забезпечення щодо цієї іноземної програми, керуючись статтею 21, частиною 1 статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Доповнити Перелік іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (не потребують адаптації змісту), згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління правового забезпечення та управління ліцензування телерадіомовлення.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак


 

Додаток
до рішення Національної ради
15.05.2012 N 705


Перелік іноземних програм,
зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується згідно з частиною 1 статті 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення"

N
з/п

програма (канал)

Країна, яка видала ліцензію (дозвільні документи на мовлення)

мова програм

направлення програми (жанр)

статус країни - право-
власника*

Юрисдикція технічних засобів мовлення

1

"Eternal World Television Network" (EWTN)

Велика Британія

англійська, українська

релігійний

1,2

1,2


Примітки:

* Статус країни - правовласника програми:

1 - член Європейського Союзу;

2 - ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення.

 

Начальник контрольно-аналітичного
управління

О. Левчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали