ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 травня 2012 року N 130

Про доповнення Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до вимог статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Доповнити План підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затверджений наказом Держкомтелерадіо України від 14 грудня 2011 року N 354, пунктом 6 згідно з додатком.

2. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.) разом з юридичним відділом (Новікова Д. В.), департаментом інформаційної політики (Червак Б. О.), фінансово-економічним департаментом (Бартош Н. В.) та департаментом телебачення і радіомовлення (Абрамов С. О.) забезпечити своєчасне виконання пункту 6 Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Мураховського А. Л.

 

Голова Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович


 

Додаток
до наказу Державного комітету телебачення і радіомовлення України
11.05.2012 N 130


Доповнення до Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

N з/п

Назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Центральні органи виконавчої влади, установи та організації, що розроблятимуть регуляторний акт

Строк затвердження проекту регуляторного акта (для власних нормативно-правових актів)

6.

Проект наказу Державного комітету телебачення і радіомовлення України "Про реалізацію положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо доставляння обов'язкового безоплатного примірника документів"

12.01.2012 прийнято Верховною Радою України та підписано Президентом України Закон України N 4319-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо доставляння обов'язкового безоплатного примірника документів" (Закон N 4319-VI).
Законом України внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Кодекс доповнено новою статтею 1867 та внесено зміни до статей 221 та 255) в частині встановлення відповідальності за недоставляння обов'язкового безоплатного примірника документів, а також порушення строку доставляння обов'язкового безоплатного примірника документів (штраф від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) та до статті 13 Закону України "Про обов'язковий примірник документів" в частині визначення уповноважених органів, що забезпечуватимуть контроль за доставлянням обов'язкового примірника усіх видів документів, а саме: спеціально уповноважені органи з питань реалізації державної політики в інформаційній та видавничій сфері, у сфері інтелектуальної власності, архівної справи, кінематографії та інші одержувачі обов'язкового примірника документів. З метою виконання зазначеного Закону України та для вирішення порушеного питання Держкомтелерадіо України підготовлено проект наказу "Про реалізацію положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо доставляння обов'язкового безоплатного примірника документів", прийняття якого дозволить забезпечити оперативність надходження обов'язкового безоплатного примірника документів до установ-одержувачів, належне формування бібліотечних фондів, а також попередити порушення законодавства у відповідній сфері.

Держкомтелерадіо України, Мінекономрозвитку України, Мін'юст України

III квартал 2012 року


 

Директор департаменту
інформаційної політики

Б. О. Червак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали