ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 листопада 2011 року N 318

Про доповнення Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом Держкомтелерадіо України від 14 грудня 2010 року N 348

Відповідно до вимог статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Доповнити План підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затверджений наказом Держкомтелерадіо України від 14 грудня 2010 року N 348, пунктом 8 такого змісту:

N
п/п

Назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Центральні органи виконавчої влади, установи та організації, що розроблятимуть регуляторний акт

Строк подання проекту регуляторного акта до Кабінету Міністрів України

8.

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження порядків формування державного замовлення на випуск видавничої продукції та розповсюдження видавничої продукції, випущеної за державним замовленням"

12.05.2011 Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку випуску видавничої продукції на умовах державного замовлення" N 3352-VI (Закон N 3352-VI), яким Закон України "Про видавничу справу" доповнено новоюстаттею 261.
Частиною сьомою вказаної статті Закону України "Про видавничу справу" передбачено, що порядок формування державного замовлення на випуск видавничої продукції та порядок її розповсюдження затверджуються Кабінетом Міністрів України.
У зв'язку з цим, виникла необхідність у підготовці проекту рішення Уряду щодо затвердження порядків формування державного замовлення на випуск видавничої продукції та розповсюдження видавничої продукції, випущеної за державним замовленням.

Держкомтелерадіо України,
Мінфін України,
Мінекономрозвитку України,
Мінкультури України,
НАН України,
МОНмолодьспорт України,
Держфінінспекція України,
Урядовий уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності,
Мін'юст України

Грудень 2011 року

2. Відділу законопроектної роботи (Красноступ Г. М.) разом з департаментом видавничої справи і преси (Кононенко О. А.) та фінансово-економічним департаментом (Бартош Н. В.) забезпечити своєчасне виконання пункту 8 Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік.

3. Наказ довести до відома згідно з розрахунком розсилки.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л.

 

Голова
Держкомтелерадіо України

О. В. Курдінович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали