ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
І РАДА НАРОДНІХ КОМІСАРІВ УСРР

ПОСТАНОВА

від 9 вересня 1925 р.

Харків

Про доповнення постанови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету з 17-го січня 1923 р. "Про обов'язкові платні оголошення"

Всеукраїнський Центральний Виконавчий Комітет і Рада Народніх Комісарів УСРР постановили:

Доповнити арт. 12 постанови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету з 17-го січня 1923 року "Про обов'язкові платні оголошення" (Постанова) (Зб. Уз. 1923 р., ч. 3, арт. 48) приміткою такого змісту:

"Примітка. Товариства взаємного кредиту, засновувані на підставі нормального статуту, затвердженого й оголошенного встановленим порядком, без посутних ухилень від нормального статуту, звільняється від оголошення своїх статутів у Збірникові Узаконень і Розпоряджень Робітничо-Селянського Уряду, але вони повинні оголосити постанови Народнього Комісаріяту Фінансів про затвердження їхніх статутів, зазначаючи числа й артикули Збірника Узаконень і Розпоряджень Робітничо-Селянського Уряду, де оголошено нормального статуту, що на підставі його засновано дане товариство взаємного кредиту, а також розмір обігового капіталу й найменшого кредиту, що його допускає дане Товариство поодинокій особі".

 

Т. в. об. Голови Всеукраїнського
Центрального Виконавчого
Комітету

А. БУЦЕНКО

Заст. Голови Ради Народніх
Комісарів УСРР

І. БУЛАТ

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали