МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 грудня 2011 року N 1355

Про допуск льотного складу до польотів та фахівців ПДС до стрибків з парашутом

На підставі перевірки теоретичних знань льотного складу, фахівців пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби (ПДС) (акт від 23.12.2011) та висновку позаштатної комісії, яку створену відповідно до наказу МНС від 16.12.2011 N 1320 "Про створення позаштатної комісії для допуску до польотів льотного, інструкторського складу та авіаційної техніки авіації МНС України", вимог статей 28, 45 Настанови з виконання польотів в авіації Збройних Сил України (НВП-99), статті 3.1 Керівництва з парашутно-десантної та аварійно-рятувальної підготовки авіації Збройних Сил України (КПД АРП ЗСУ-2003), наказую:

1. Допустити у 2012 році до виконання польотів за планом льотної підготовки:

заступника начальника Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Ядченка М. В. на вертольотах Мі-8;

заступника начальника управління - начальника відділу підготовки та застосування авіації Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Сердюка Л. А. на вертольотах Мі-8;

командира Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Сліпченка В.В. на літаках Ан-26, Ан-30, Ан-32П.

2. Допустити у 2012 році до виконання стрибків з парашутом за планом парашутно-десантної підготовки головного спеціаліста відділу підготовки та застосування авіації Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Золокотського А. В.

3. Заступнику начальника Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Ядченку М. В., заступнику начальника управління - начальнику відділу підготовки та застосування авіації Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Сердюку Л. А. виконувати польоти для особистого удосконалення на вертольотах Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС у складі екіпажів цього загону.

Головному спеціалісту відділу підготовки та застосування авіації Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Золокотському А. В. стрибки з парашутом виконувати за досягнутим рівнем особистої підготовки на базі Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

4. Льотному складу, зазначеному в пункті 1 цього наказу, результати перевірок теоретичних знань занести до льотної книжки.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Управління авіації та авіаційного пошуку і рятування Кушнірука М. Б.

 

Виконуючий обов'язки Міністра

В. Бут

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали