НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 19 січня 2012 року N 30

Про дорадчі органи НКРЗІ

Відповідно до Положення про НКРЗІ, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1067/2011 (Положення N 1067/2011), Регламенту НКРЗІ, затвердженого рішенням НКРЗІ від 20.12.2012 N 1, з метою забезпечення ефективної роботи Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Затвердити наступний перелік дорадчих органів НКРЗІ:

- науково-експертна рада НКРЗІ;

- науково-технічна рада НКРЗІ;

- громадська рада при НКРЗІ.

2. Звернутися до голови громадської ради при НКРЗ Дронюка А. М. з пропозицією щодо формування ініціативної групи по створенню громадської ради при НКРЗІ.

3. Департаменту забезпечення діяльності протягом першого кварталу 2012 року:

- розробити проекти Положення про науково-експертну раду НКРЗІ, Положення про науково-технічну раду НКРЗІ та подати на розгляд НКРЗІ;

- надати Голові НКРЗІ пропозиції щодо кількісного і персонального складу вищезазначених дорадчих органів.

4. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті НКРЗІ та опублікувати у журналі "Бюлетень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації" (офіційне видання).

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали