КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 1 грудня 2011 року N 723/6959

Про дозвіл комунальному підприємству "Комунальний центр Голосіїво" на списання боргу по орендних платежах санітарно-епідеміологічній станції Голосіївського району міста Києва

Відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та враховуючи клопотання санітарно-епідеміологічної станції Голосіївського району міста Києва, Київська міська рада вирішила:

1. Дозволити комунальному підприємству "Комунальний центр Голосіїво" списати борг по орендних платежах у сумі 551208,14 грн. станом на 01.07.2011 за орендовані санітарно-епідеміологічною станцією Голосіївського району міста Києва нежилі приміщення в будинку на вул. Ломоносова, 10 за рахунок залишків цільового фонду підприємства.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали