КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 373/6589

Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Грушківський" у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статті 140 Конституції України, статті 14 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 3, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 24 Закону України "Про органи самоорганізації населення", рішення Київради від 26.09.2002 N 10/170 "Про органи самоорганізації населення в місті Києві", враховуючи заяви ініціативної групи про створення органу самоорганізації населення від 22.05.2009 N 20312 та від 15.09.2011 N 29/233-0-16829, протокол конференції жителів за місцем проживання від 12.05.2009 та список учасників конференції жителів за місцем проживання, Київська міська рада вирішила:

1. Дозволити створити орган самоорганізації населення та визначити його назву - "Комітет мікрорайону "Грушківський".

2. Визначити, що орган самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Грушківський" в Солом'янському районі м. Києва діє в межах території таких будинків:

вулиця Героїв Севастополя - будинки NN 8, 10-а, 10-б, 12, 14, 16, 18/2, 20/1, 22, 24/2, 26;

вулиця Каблукова - будинки NN 1, 3, 5, 7, 9, 11 - 13, 15;

вулиця Метробудівська - будинки NN 1/35, 3, 4, 4-а, 5, 6, 6-а, 7, 8, 9/9, 10/11, 11, 12, 13/10, 14/12, 18;

вулиця Чумака - будинки NN 4, 5, 6, 8, 13.

Згідно з протоколом зборів жителів за місцем проживання від 12.05.2009 на території діяльності органу самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Грушківський" мешкає на законних підставах (зареєстровано за місцем проживання) 9613 жителів, у тому числі 7520 жителів, які мають право голосу станом на 12.05.2009.

3. Основними напрямками діяльності органу самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Грушківський" в Солом'янському районі м. Києва є:

3.1. Створення умов для участі жителів у вирішенні питань місцевого значення у межах Конституції і законів України.

3.2. Задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів шляхом сприяння у наданні їм відповідних послуг.

3.3. Участь у реалізації соціально-економічного, культурного розвитку території діяльності органу самоорганізації населення, інших місцевих програм.

4. Надати органу самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Грушківський" в межах території його діяльності такі власні повноваження:

4.1. Представляти разом з депутатами Київради інтереси жителів у Київраді, місцевих органах виконавчої влади.

4.2. Сприяти додержанню Конституції та законів України, реалізації актів Президента України та органів виконавчої влади, рішень Київради, розпоряджень Київського міського голови, місцевих органів виконавчої влади, рішень, прийнятих місцевими референдумами.

4.3. Організовувати на добровільних засадах участь населення у заходах щодо охорони навколишнього природного середовища, проведенні робіт з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані прибудинкових територій, обладнанні дитячих і спортивних майданчиків, кімнат дитячої творчості, клубів за інтересами тощо.

4.4. Організовувати на добровільних засадах участь населення у заходах щодо ремонту приміщень загального користування із дотриманням встановленого законодавством порядку проведення таких робіт.

4.5. Здійснювати контроль за якістю надання громадянам, які мешкають у житлових будинках на території діяльності органу самоорганізації населення, житлово-комунальних послуг та за якістю проведених у зазначених житлових будинках ремонтних робіт.

4.6. Організовувати допомогу громадянам похилого віку, інвалідам, сім'ям загиблих воїнів, партизанів та військовослужбовців, малозабезпеченим та багатодітним сім'ям, а також самотнім громадянам, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, вносити пропозиції з цих питань до Київради.

4.7. Надавати необхідну допомогу органам пожежного нагляду в здійсненні ними протипожежних заходів, організовувати вивчення населенням правил пожежної безпеки, братії участь у здійсненні громадського контролю за додержанням вимог пожежної безпеки.

4.8. Сприяти відповідно до законодавства правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку.

4.9. Розглядати звернення громадян, вести прийом громадян.

4.10. Вести облік громадян за віком, місцем роботи чи навчання, які мешкають у межах території діяльності органу самоорганізації населення.

4.11. Сприяти депутатам Київради в організації зустрічей з виборцями, прийому громадян і проведенні іншої роботи з мешканцями.

4.12. Інформувати громадян про діяльність органу самоорганізації населення, організовувати обговорення проектів його рішень з найважливіших питань.

5. Орган самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Грушківський" набуває власних повноважень після його реєстрації у виконавчому органі Київради (Київській міській державній адміністрації) в порядку, встановленому статтею 13 Закону України "Про органи самоорганізації населення", та з дня його державної реєстрації в порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".

6. Органу самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Грушківський" в місячний термін після державної реєстрації направити до секретаріату Київради копії таких реєстраційних документів: положення про орган самоорганізації населення, свідоцтва про реєстрацію у виконавчому органі Київради (Київській міській державній адміністрації), свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про ідентифікаційний код (ЄДРПОУ), списку персонального складу членів органу самоорганізації населення.

7. Контроль за фінансовою діяльністю органу самоорганізації населення "Комітет мікрорайону "Грушківський" у межах своїх повноважень здійснюють Київська міська рада та виконавчий орган Київради (Київська міська державна адміністрація).

8. Це рішення Київради офіційно оприлюднити в газеті Київської міської ради "Хрещатик".

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики і на виконавчий орган Київради (Київську міську державну адміністрацію).

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали