Додаткова копія: Про Єдиний список товарів подвійного використання

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.10.2018 р. N 32355/7/99-99-18-03-03-17

Митницям ДФС
(крім Енергетичної)

Про Єдиний список товарів подвійного використання

Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному сайті Державної служби експортного контролю України (dsecu.gov.ua) 19 жовтня 2018 року набув чинності Єдиний список товарів подвійного використання, прийнятий постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 N 1 (Постанова N 1).

У зв'язку з цим, 19 жовтня 2018 року втрачають дію списки товарів подвійного використання, наведені у додатках 1 - 5 до Порядку здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2004 N 86.

Проект оновленого Порядку, розроблений Держекспортконтролем з метою здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів подвійного використання, визначених у Єдиному списку, перебуває у Кабінету Міністрів України та набуття ним чинності очікується протягом одного - двох тижнів.

Дозволи (висновки) на право здійснення міжнародних передач товарів подвійного використання та посвідчення про реєстрацію суб'єктів господарювання як суб'єктів здійснення міжнародних передач товарів, які видані Держекспортконтролем до набуття чинності, зазначеним вище Єдиним списком, залишаються чинними до визначеного в них терміну їх дійсності.

 

В. о. директора Департаменту організації
митного контролю та оформлення

А. Сербайло
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали