МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 липня 2012 року N 795

Про екскурсійну поїздку переможців II Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури до м. Москви (Російська Федерація)

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 N 1099 (Положення N 1099), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за N 1318/20056, та враховуючи наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25.05.2012 N 628 "Про результати Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів 2011/2012 навчального року" (Наказ N 628), на підставі листа Української асоціації викладачів російської мови і літератури від 25.06.2012 N 01/25.06.2012 та з метою подальшого вдосконалення роботи з обдарованою учнівською молоддю, розширення міжнародних і культурних зв'язків наказую:

1. Затвердити склад групи учнів - переможців II Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури та керівників (далі - група учнів-переможців та керівників), для екскурсійної поїздки до м. Москви (Російська Федерація), що додається*.


* Не наводиться.

2. Відрядити групу учнів-переможців та керівників до м. Москви на 7 днів з 17 по 23 липня 2012 року за маршрутом Київ - Москва - Київ, зазначених у додатку до цього наказу.

3. Управлінням освіти і науки Донецької, Кіровоградської, Одеської, Сумської, Харківської обласних державних адміністрацій, Національному педагогічному університету імені М. П. Драгоманова відрядити керівників групи, зазначених у додатку цього наказу, до м. Києва та покласти на них відповідальність за збереження здоров'я і життя учнів під час екскурсійної поїздки до м. Москви, перебування в Російській Федерації та проїзду у зворотному шляху до м. Києва.

4. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) забезпечити організацію підготовки та проведення екскурсійної поїздки до м. Москви (Російська Федерація) і призначити координатором екскурсійної поїздки методиста вищої категорії відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведення масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Пясецьку Л. І.

5. Витрати на відрядження (проїзд, проживання, харчування) групи учнів-переможців та керівників до м. Москви (Російська Федерація) та у зворотному шляху здійснюються за рахунок спонсорських коштів Міжнародного фонду "Русский мир".

Витрати на відрядження керівників групи до м. Києва та на зворотний шлях здійснити за рахунок організацій, що відряджають.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали