Додаткова копія: Про ентомологічний заказник місцевого значення "Червоноярівський"

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Шоста сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 6/39

Про ентомологічний заказник місцевого значення "Червоноярівський"

Рішенням виконкому Ворошиловградської обласної ради "Про мережу територій та об'єктів природно-заповідного фонду області" від 28.08.84 N 247 було затверджено ентомологічний заказник місцевого значення "Червоноярівський" площею 4,0000 га. Проектом землеустрою з організації та встановлення меж території природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення ентомологічного заказника місцевого значення "Червоноярівський", розташованого за межами населеного пункту на території, яка, за даними державного кадастру, враховується у Веселогірській сільській раді Слов'яносербського району Луганської області, розробленим ДП "Луганський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою", встановлено, що ентомологічний заказник місцевого значення "Червоноярівський", загальною площею 4,0000 га, розташований на території Веселогірської сільської ради Слов'яносербського району.

З метою уточнення місця адміністративного розташування територій природно-заповідного фонду, розглянувши клопотання обласної держадміністрації від 05.05.2011 N 1/9-2403, враховуючи висновки державної експертизи землевпорядної документації від 25.12.2009 N 833, відповідно до ч. 3 ст. 53 Закону України "Про природно-заповідний фонд України", керуючисьп. 24 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада вирішила:

1. Визначити, що ентомологічний заказник місцевого значення "Червоноярівський" площею 4,0000 га розташований на території, яка, за даними державного земельного кадастру, враховується у Веселогірській сільській раді Слов'яносербського району Луганської області.

2. В десятиденний термін з моменту прийняття даного рішення забезпечити його опублікування у виданні Луганської обласної ради "Наша газета" та на офіційному сайті Луганської обласної ради.

 

Голова
обласної ради

В. М. Голенко

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали