МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 листопада 2011 року N 1323

Про фінансування проведення новорічних, різдвяних, масових та оздоровчих заходів з обдарованими та талановитими дітьми упродовж зимових канікул 2011/2012 навчального року

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 18.01.2011 N 37 "Про затвердження Плану міжнародних і всеукраїнських заходів з учнівською та студентською молоддю на 2011 рік" (План N 37) та з метою підтримки обдарованих і талановитих дітей наказую:

1. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) забезпечити фінансування проведення новорічних, різдвяних, масових та оздоровчих заходів, спортивно-тренувальних зборів з обдарованими та талановитими дітьми під час зимових канікул 2011 - 2012 н. р. за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2011 рік за бюджетною програмою 2201120 "Надання позашкільної освіти державними позашкільними закладами та заходи з оздоровлення та відпочинку дітей", у розмірі 1500 тисяч гривень, зокрема;

Національному еколого-натуралістичному центру - 305 тис. грн.; Українському державному центру туризму і краєзнавства - 280 тис. грн. (для Центрального табору туристського активу учнів - 160 тис. грн.); Українському державному центру позашкільної освіти - 306 тис. грн.; Республіканському вищому училищу фізичної культури - 490 тис. грн.; Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства - 99 тис. грн.; Новгород-Сіверській державній гімназії - 20 тис. грн. (далі освітні заклади, установа) згідно з додатком.

2. Освітнім закладам, установі:

2.1. Подати на затвердження Міністерству кошториси та відповідні розрахунки до них щодо проведення новорічних, різдвяних, масових та оздоровчих заходів, спортивно тренувальних зборів, змагань тощо.

2.2. Утворити робочі групи у складі працівників вищезазначених Центрів. Закладів, Установи, поклавши на них відповідальність за організацію та проведення заходів, дотримання правил безпеки й охорони життя та здоров'я дітей.

2.3. Під час проведення новорічних та оздоровчих заходів пріоритетним напрямом вважати організацію оздоровлення та відпочинку дітей - активістів науково-дослідницької, художньо-естетичної, спортивної, туристсько-краєзнавчої роботи, а також переможців та учасників Всеукраїнських, міжнародних, обласних конкурсів, олімпіад, спартакіад, фестивалів тощо.

2.4. За наслідками проведеної роботи проінформувати до 6 лютого 2012 року відділ позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини (Середницька А. Д.).

2.5. Фінансові звіти щодо проведення зазначених заходів до 1 березня 2012 року подати департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.).

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Кулікова П. М.

 

Тимчасово виконуючий
обов'язки Міністра

Є. М. Суліма

 

Додаток N 1
до наказу
18.11.2011 N 1323

Тимчасово виконуючий обов'язки Міністра
_____ Є. М. Суліма

Розподіл коштів
на проведення упродовж зимових канікул 2011 - 2012 н. р. оздоровчих та масових заходів з дітьми

N
п/п

Заклади, установи

Організація роботи оздоровчих, профільних змін, зльотів, зборів, шкіл, фестивалів, відпочинку, проведення екскурсій, подорожей, змагань, придбання путівок, подарунків

Проведення спортивно-оздоровчих, тренувальних зборів, змагань, придбання путівок, подарунків

1.

Національний еколого-натуралістичний центр

305 тис. грн.

 

2.

Український державний центр туризму і краєзнавства:

280 тис. грн.

 

з них для табору -

160 тис. грн.

3.

Український державний центр позашкільної освіти

306 тис. грн.

 

4.

Республіканське вище училище фізичної культури

 

490 тис. грн.

5.

Комітет з фізичного виховання та спорту

 

99 тис. грн.

6.

Новгород-Сіверська гімназія

20 тис. грн.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали