МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 травня 2012 року N 606

Про фінансування проведення заходів з позашкільної роботи з дітьми, оздоровлення та відпочинку впродовж літніх канікул 2012 року

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 27.01.2012 N 74 "Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською на 2012 рік" (План N 74) та з метою державної підтримки обдарованих і талановитих дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, наказую:

1. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) забезпечити фінансування проведення заходів з позашкільної роботи з дітьми, оздоровлення та відпочинку обдарованих й талановитих дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, упродовж літніх канікул у 2012 році за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2012 рік (Закон N 4282-VI) за бюджетною програмою 2201120 "Надання позашкільної освіти державними позашкільними навчальними закладами, заходи з позашкільної роботи, оздоровлення та відпочинку дітей", у розмірі 359,8 тисяч гривень, зокрема: Національному еколого-натуралістичному центру - 99 тис. грн.; Українському державному центру туризму і краєзнавства - 123,8 тис. грн. (з них для Центрального табору туристського активу учнів - 123,8 тис. грн.); Українському державному центру позашкільної освіти - 99 тис. грн.; Новгород-Сіверській державній гімназії - 38 тис. грн. (далі - Заклади).

2. Закладам:

2.1. Розробити та подати на затвердження Міністерству проекти наказів щодо проведення окремо кожного заходу із зазначенням виконавця, дати і місця проведення, суми витрат, а також кошторис щодо підготовки та проведення заходу з відповідними розрахунками.

2.2. Утворити робочі групи у складі працівників вищезазначених закладів, поклавши на них відповідальність за організацію та проведення заходів, дотримання правил безпеки й охорони життя та здоров'я дітей.

2.3. Забезпечити дотримання фінансової дисципліни, цільове і своєчасне використання виділених коштів.

2.4. Інформацію про виконання паспорта вказаної бюджетної програми подати до 1 листопада 2012 року департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.).

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра-керівника апарату Кулікова П. М.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали