ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЇ МИТНОГО КОНТРОЛЮ

ЛИСТ

від 23.02.2018 р. N 436/99-99-18-04-02-18

Департаменту інформаційних технологій

Про формато-логічний контроль прийняття МД

Пунктом 4 частини восьмої статті 257 Митного кодексу України ( N 4495-VI) встановлено, що митне оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення здійснюється органами доходів і зборів на підставі митної декларації (Наказ N 246), до якої декларантом залежно від митних формальностей, установлених Кодексом для митних режимів, та заявленої мети переміщення, вносяться відомості про транспортні засоби комерційного призначення, що використовуються для міжнародного перевезення товарів та/або їх перевезення митною територією України під митним контролем, та контейнери.

Відповідно до Порядку заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа, затвердженого наказом Міністерства Фінансів України від 30.05.2012 N 651 "Про затвердження Порядку заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа", під час декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення до митного режиму транзит у графі 18 митної декларації (Наказ N 246) зазначаються відомості про транспортний засіб (транспортні засоби), на якому (яких) безпосередньо перебувають товари. Графа 18 не заповнюється лише при переміщенні товарів стаціонарними засобами транспортування, у разі поміщення товарів, що відправляються залізничним транспортом, у митний режим транзиту не в пункті пропуску через державний кордон України у разі відсутності інформації про номери залізничних вагонів або платформ, якими відправляються товари, в періодичній митній декларації.

Враховуючи вищевикладене, просимо запровадити формато-логічний контроль митних декларацій (Наказ N 246), пов'язаний з обов'язковістю заповнення графи 18 транзитних митних декларацій, крім випадків, коли у графі 26 зазначений коду виду транспорту "70", "71" та "20".

 

Директор Департаменту

О. Л. Василенко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали