ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ЗОНОЮ ВІДЧУЖЕННЯ

НАКАЗ

від 18 травня 2012 року N 77

Про формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільстві

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року N 236 "Про затвердження плану заходів щодо формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільстві" (План N 236-р) наказую:

1. Затвердити План заходів Державного агентства України з управління зоною відчуження щодо формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільстві, що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів ДАЗВ та керівникам підприємств, що належать до сфери державного управління ДАЗВ:

2.1. Забезпечити своєчасне виконання плану заходів, затвердженого цим наказом.

2.2. Подавати щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним, до сектору інформаційного забезпечення та взаємодії з громадськістю ДАЗВ інформацію про виконання Плану заходів.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови ДАЗВ Бобра Д. Г.

 

Голова

В. Холоша


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного агентства України з управління зоною відчуження
18.05.2012 N 77


План
заходів Державного агентства України з управління зоною відчуження щодо формування громадянської культури та підвищення рівня толерантності у суспільстві

N
з/п

Заходи

Виконавці

Термін

1

Проведення інформаційно-просвітницької роботи, а також роботи з підвищення рівня правової культури населення, а саме:

 

 

1.1

забезпечення оперативного інформування населення про результати роботи центральних органів виконавчої влади;

ДАЗВ,
підприємства, що належать до сфери державного управління ДАЗВ

Постійно

1.2

проведення за участю представників органів державної влади, інститутів громадянського суспільства конференцій, семінарів, зустрічей, засідань за круглим столом з найважливіших питань суспільного життя, а також соціологічних опитувань населення;

ДАЗВ,
підприємства, що належать до сфери державного управління ДАЗВ

Щокварталу

1.3

проведення моніторингу відповідності рішень (наказів та розпоряджень) підприємств, що належать до сфери державного управління ДАЗВ, вимогам законодавства у сфері дотримання прав і свобод людини.

ДАЗВ

Постійно

2

Проведення масових заходів з метою забезпечення стабільної суспільно-політичної ситуації під час відзначення державних свят і пам'ятних дат, зокрема: зустрічі посадових і службових осіб центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування із представниками інститутів громадянського суспільства, прийняття за їх результатами звернень до населення щодо недопущення конфліктів під час відзначення державних свят і пам'ятних дат.

ДАЗВ
підприємства, що належать до сфери державного управління ДАЗВ

Постійно

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали