ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.07.2011 р. N 287

Про функціонування веб-сайту "Адміністративні послуги органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Волинської області"

Відповідно до статей 2, 6, 31, 33 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про Національну програму інформатизації", постанов Кабінету Міністрів України від 27 травня 2009 року N 532 "Про затвердження Положення про Реєстр адміністративних послуг", від 17 липня 2009 року N 737 "Про заходи щодо упорядкування державних, у тому числі адміністративних послуг", з метою поліпшення надання адміністративних послуг, розширення доступу до інформації, необхідної для їх отримання, створення сприятливих умов для реалізації фізичними та юридичними особами їх конституційних прав, свобод і законних інтересів:

1. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, головам районних державних адміністрацій, міським (міст обласного значення) головам:

1.1. Забезпечити самостійне оприлюднення та актуалізацію інформації на веб-сайті "Адміністративні послуги органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Волинської області" за адресою: www.ap.volyn.ua (далі - веб-сайт).

1.2. Ужити заходів щодо популяризації серед населення веб-сайту.

2. Головам райдержадміністрацій провести навчання із сільськими, селищними, міськими (міст районного значення) головами або секретарями сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад з питань роботи з веб-сайтом.

3. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади забезпечити подання організаційному відділу апарату облдержадміністрації щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформації за формою, що додається.

4. Покласти відповідальність:

4.1. За зміст, грамотність та актуалізацію розміщеної на веб-сайті інформації - на керівників установ, вказаних у пункті 1 цього розпорядження.

4.2. За програмно-технічний супровід веб-сайту - на відділ інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації (А. Конрад).

4.3. За аналіз оприлюдненої районними державними адміністраціями, виконкомами міських (міст обласного значення) рад на веб-сайті інформації - на керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади відповідно до компетенції.

4.4. За узагальнення інформації щодо актуальності оприлюднених на веб-сайті матеріалів - на організаційний відділ апарату облдержадміністрації (Р. Матвійчук).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації С. Ющика.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 

До пункту 3
розпорядження

Форма

ІНФОРМАЦІЯ
про актуальність матеріалів, розміщених на веб-сайті "Адміністративні послуги органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Волинської області"

N
з/п

Назва органу, що оприлюднює інформацію на веб-сайті

Загальна кількість розміщених послуг

Кількість неактуалізованих послуг, їх адреса

Інші недоліки

Інформація щодо послуг, розміщених на веб-сайті структурним підрозділом облдержадміністрації, її апарату, територіальним органом міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади в області

1.

 

 

 

 

Інформація щодо послуг, розміщених райдержадміністраціями, виконкомами міських (міст обласного значення) рад*

Районні державні адміністрації

2.

Володимир-Волинська

 

 

 

3.

Горохівська

 

 

 

4.

Іваничівська

 

 

 

5.

Камінь-Каширська

 

 

 

6.

Ківерцівська

 

 

 

7.

Ковельська

 

 

 

8.

Локачинська

 

 

 

9.

Луцька

 

 

 

10.

Любешівська

 

 

 

11.

Любомльська

 

 

 

12.

Маневицька

 

 

 

13.

Ратнівська

 

 

 

14.

Рожищенська

 

 

 

15.

Старовижівська

 

 

 

16.

Турійська

 

 

 

17.

Шацька

 

 

 

Виконкоми міських (міст обласного значення) рад

18.

Володимир-Волинської

 

 

 

19.

Ковельської

 

 

 

20.

Луцької

 

 

 

21.

Нововолинської

 

 

 

Примітка. * - інформація подається структурними підрозділами облдержадміністрації, її апарату, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в області лише у разі, якщо інформація про адміністративні послуги у межах компетенції розміщена на веб-сайті райдержадміністраціями, виконкоми міських (міст обласного значення) рад.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали