Додаткова копія: Про головні завдання оздоровчої кампанії 2018 року

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.04.2018 р. N 224

Про головні завдання оздоровчої кампанії 2018 року

З метою організації повноцінного відпочинку, оздоровлення дітей у літній період 2018 року, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної та фізкультурно-оздоровчої роботи, організації якісного медичного обслуговування і харчування, залучення для цього максимальної кількості дитячих закладів оздоровлення та відпочинку:

1. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук та Новгорода-Сіверського (у порядку рекомендації), сільським, селищним, міським радам об'єднаних територіальних громад (у порядку рекомендації) забезпечити:

1.1. Своєчасне фінансування літньої оздоровчої кампанії.

1.2. Безпеку перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку області, у т. ч. дотримання дитячими закладами вимог санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму, протипожежної безпеки та правил охорони життя людей на водних об'єктах і охорони праці.

1.3. Створення дитячими закладами оздоровлення та відпочинку належних умов для проживання, харчування, медичного обслуговування і виховання дітей.

1.4. Активізацію пошуку та залучення на організацію та проведення оздоровлення дітей позабюджетного фінансування з усіх джерел, не заборонених чинним законодавством.

1.5. Охоплення оздоровчими та відпочинковими послугами не менше 55 % дітей.

1.6. Охоплення відпочинковими послугами не менше 20 % дітей.

1.7. Надання районними (міськими) комісіями з прийняття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку згоди на їх відкриття.

1.8. Надання Департаменту сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації за 10 днів до початку роботи закладу копію акта щодо прийняття закладу (окремо по кожному закладу незалежно від форми власності).

2. Управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова Ніжина, Прилук, Новгорода-Сіверського (у порядку рекомендації), сільським, селищним, міським радам об'єднаних територіальних громад (у порядку рекомендації):

2.1. Вжити вичерпних заходів для оновлення та змістовного наповнення планів виховної роботи закладів оздоровлення та відпочинку з урахуванням потреб дітей, національно-патріотичної складової виховання та обов'язковим дотриманням норм державного соціального стандарту оздоровлення та відпочинку дітей.

2.2. Забезпечити контроль за організацією в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку виховного процесу, змістовного дозвілля дітей, роботи гуртків, клубів, студій, об'єднань за інтересами.

2.3. Забезпечити якісний добір професійних кадрів для організації безпечного та повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей.

3. Головам Коропської, Менської, Прилуцької, Сосницької районних державних адміністрацій:

3.1. Вжити заходів для відновлення роботи дитячих закладів оздоровлення.

3.2. Надати інформацію про вжиті заходи та перспективні плани розвитку закладів оздоровлення району у 2018 році.

4. Обласній міжвідомчій комісії з організації відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді:

4.1. Координувати перебіг літньої оздоровчої кампанії.

4.2. Забезпечити моніторинг підготовки та проведення оздоровчої кампанії, якості надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, безпеки перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку всіх дитячих закладів оздоровлення та відпочинку незалежно від форм власності.

4.3. Забезпечити висвітлення літнього оздоровлення та відпочинку дітей у засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали