ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.10.2011 р. N 345

Про готовність паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2011 - 2012 років

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою своєчасного початку, стабільного проходження опалювального періоду 2011 - 2012 років та вирішення існуючих проблемних питань, враховуючи рішення Колегії облдержадміністрації:

1. Головам райдержадміністрацій, міським головам Чернігова, Ніжина, Прилук, Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управлінням облдержадміністрації: освіти і науки, охорони здоров'я, керівникам підприємств комунальної теплоенергетики, ПАТ "Чернігівгаз" забезпечити першочергове включення опалення, у разі різкого зниження температури зовнішнього повітря, у лікувальних установах, дитячих дошкільних, загальноосвітніх закладах та будинках-інтернатах системи соціального захисту.

2. Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук:

2.1. Посилити виконавську дисципліну щодо моніторингу та надання Головному управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації інформацію про хід виконання плану комплексних заходів з підготовки до опалювального періоду 2011 - 2012 років за раніше установленими формами (до повного завершення підготовчих робіт).

2.2. Надавати Головному управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації щотижнево інформацію про проходження опалювального періоду та проблемних питань на відповідних територіях за формою, що додається (після початку і до завершення опалювального періоду).

2.3. Взяти на контроль проведення підприємствами до початку опалювального періоду навчання та переатестації персоналу, який обслуговує обладнання водопостачання, теплопостачання та водовідведення, займається перевіркою технічного стану димовентиляційних каналів у житлових будинках.

2.4. Завершити у тижневий термін роботу з розробки та затвердження місцевих програм з оснащення житлового фонду та об'єктів бюджетної сфери засобами обліку та регулювання споживання води та теплової енергії. Відповідну інформацію надати Головному управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

3. Рекомендувати головам міських, селищних, сільських рад:

3.1. Взяти під особистий контроль:

своєчасне завершення підготовки до 15 жовтня цього року господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2011 - 2012 років;

виконання робіт із реконструкції, модернізації, капітального ремонту об'єктів житлово-комунального господарства, що фінансуються за рахунок державних коштів.

3.2. Вжити заходів щодо:

забезпечення підприємствами комунальної теплоенергетики 100-відсоткових розрахунків за спожитий природний газ, включаючи борги минулих років;

виділення бюджетним установам і організаціям, що фінансуються із місцевих бюджетів, в повному обсязі коштів для розрахунків за спожиті енергоносії і комунальні послуги;

приведення у відповідність до діючого законодавства експлуатацію внутрішньобудинкових систем газопостачання і обслуговування димовентиляційних каналів у житлових будинках;

недопущення заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам підприємств житлово-комунального господарства та погашення існуючої.

4. Головним управлінням облдержадміністрації: культури, туризму і охорони культурної спадщини, праці та соціального захисту населення, управлінням облдержадміністрації: освіти і науки, охорони здоров'я забезпечити:

завершення до 15 жовтня робіт з утеплення споруд, що знаходяться у підпорядкуванні управлінь, для забезпечення належного теплового опору огороджувальних конструкцій, вікон, дверей в опалювальний період, промивання і ремонт устаткування та внутрішніх теплових мереж, ревізію запірної арматури на внутрішніх системах водо-, теплопостачання;

закупівлю необхідної кількості твердого палива з максимальним використанням його місцевих видів (торфу, несортованої деревини та її відходів тощо);

контроль за належним використанням коштів на виконання робіт за рахунок державного бюджету.

5. Рекомендувати:

5.1. ПАТ "Чернігівобленерго", ПАТ "Чернігівгаз" спільно з райдержадміністраціями та виконавчими комітетами міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук:

вжити заходів щодо дотримання граничних рівнів споживання природного газу і електроенергії та розробити відповідні графіки обмеження обсягів споживання з урахуванням потреб життєдіяльності населених пунктів області;

забезпечити перевірку технічного стану, своєчасне випробування, налагодження обладнання та мереж електро-, газопостачання і виконання їх ремонту в необхідних обсягах.

5.2. ДП "Чернігівторф" забезпечити своєчасне постачання палива у необхідному обсязі населенню, бюджетним установам та іншим споживачам.

6. Головному управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації продовжити моніторинг підготовки та проходження осінньо-зимового періоду 2011 - 2012 років, забезпечити інформування облдержадміністрації та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у встановлені терміни.

7. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 13 серпня 2010 року N 257 "Про готовність паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2010/2011 років".

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

 

Додаток

Інформація
про стан проходження опалювального періоду 2011 - 2012 років

по _____ району (місту)

станом на ___________

Назва об'єкту

Всього

В роботі

%

Не працює або не підключені до опалення

Населений пункт, причини, заходи, які вживаються, термін підключення (по кожному об'єкту)

1

2

3

4

5

6

Котельні

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

Місцевих рад

 

 

 

 

 

Відомчі

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

Мінпаливенерго

 

 

 

 

 

Мінпромполітики

 

 

 

 

 

МОЗ

 

 

 

 

 

МОН

 

 

 

 

 

Міноборони

 

 

 

 

 

Мінтранс

 

 

 

 

 

Інші

 

 

 

 

 

Житлові будинки

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

Місцевих рад

 

 

 

 

 

Громадської власності

 

 

 

 

 

ОСББ, ЖБК

 

 

 

 

 

Відомчі

 

 

 

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

 

Мінпаливенерго

 

 

 

 

 

Мінпромполітики

 

 

 

 

 

МОЗ

 

 

 

 

 

МОН

 

 

 

 

 

Міноборони

 

 

 

 

 

Мінтранс

 

 

 

 

 

Інші

 

 

 

 

 

Об'єкти соціальної сфери

 

 

 

 

 

Дошкільні заклади

 

 

 

 

 

Учбові заклади

 

 

 

 

 

Лікарні

 

 

 

 

 

Керівник

_____
(підпис)

П. І. Б.

Виконавець П. І. Б., тел.

 

 

 

_____

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали