Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про графік особистого прийому громадян, у тому числі виїзного, керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації на 2019 рік

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.09.2019 р. N 632

Про графік особистого прийому громадян, у тому числі виїзного, керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації на 2019 рік

З метою упорядкування роботи з проведення особистого прийому, в тому числі виїзного, громадян - мешканців області, відповідно до статті 6 Указу Президента України від 07 лютого 2008 року N 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 13, пунктами 1, 3 статті 25, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити графік особистого прийому громадян, у тому числі виїзного, керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації на 2019 рік (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 липня 2019 року N 507 "Про графік особистого прийому громадян, у тому числі виїзного, керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації на 2019 рік" (Розпорядження N 507).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату обласної державної адміністрації Клюцевського В. І.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Ю. Гусєв

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови обласної державної адміністрації
16 вересня 2019 року N 632

ГРАФІК
особистого прийому громадян, у тому числі виїзного, керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації на 2019 рік

Прізвище, ім'я, по батькові, посада

Дні особистого прийому

Дні виїзного прийому

Гусєв Юрій Веніамінович, голова обласної державної адміністрації

2, 4 вівторок

за окремим графіком*

Бутрій Дмитро Стефанович, перший заступник голови обласної державної адміністрації (з питань економічного, регіонального розвитку та фінансів)

2, 4 п'ятниця

за окремим графіком*

Козир Сергій В'ячеславович, заступник голови обласної державної адміністрації (з питань житлово-комунального господарства, будівництва, розвитку інфраструктури та взаємодії з правоохоронними органами)

1, 3 четвер

за окремим графіком*

Чабан Вадим Іванович, заступник голови обласної державної адміністрації (з питань оборонно-мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та соціальної політики)

1, 3 вівторок

за окремим графіком*

Чепіга Світлана Володимирівна, заступник голови обласної державної адміністрації (з гуманітарних питань та з питань туризму)

2, 4 середа

за окремим графіком*

Примітка: з метою оперативного вирішення порушених громадянами питань у державній установі "Херсонський обласний контактний центр" функціонує "гаряча" телефонна лінія голови обласної державної адміністрації з безкоштовним обслуговуванням для населення області - 0-800-50-40-77 та телефон довіри для мешканців міста Херсона - 26-42-34.


* Дата прийому визначається додатково відповідно до щомісячного плану основних заходів, що проводяться обласною державною адміністрацією, який затверджується головою обласної державної адміністрації.

 

Начальник відділу роботи
із зверненнями громадян апарату
обласної державної адміністрації

І. Безсмертна
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали