Про Грамоту Запорізької обласної державної адміністрації

Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
від 10 травня 2011 року N 180

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області
13 травня 2011 р. за N 24/1466

Керуючись ст. 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою відзначення трудових колективів, окремих громадян за значні професійні досягнення, зразкове виконання службових обов'язків, вагомий внесок у забезпечення розвитку економічної, науково-технічної, соціально-культурної сфер діяльності, захисту прав і свобод громадян, ефективної роботи державних органів та органів місцевого самоврядування регіону, інші заслуги перед Запорізьким краєм:

1. Встановити, що нагородою Запорізької обласної державної адміністрації є Грамота Запорізької обласної державної адміністрації.

2. Затвердити Положення про Грамоту Запорізької обласної державної адміністрації (додається).

3. Першому заступнику, заступникам голови, заступнику голови - керівнику апарату Запорізької обласної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації, начальникам відділів апарату Запорізької обласної державної адміністрації, головам районних державних адміністрацій при опрацюванні нагородних документів забезпечити безумовне дотримання вимог, визначених Положенням про Грамоту Запорізької обласної державної адміністрації.

4. Рекомендувати міським головам міст обласного значення дотримуватися вимог, викладених у пункті 3 цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації Лимарчука С. В.

6. Розпорядження набуває чинності з моменту його офіційного оприлюднення.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Ф. Петров


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
10.05.2011 N 180


Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області
13 травня 2011 р. за N 24/1466


ПОЛОЖЕННЯ
про Грамоту Запорізької обласної державної адміністрації

1. Грамота Запорізької обласної державної адміністрації (далі - Грамота) є нагородою обласної державної адміністрації за значні професійні досягнення, зразкове виконання службових обов'язків, вагомий внесок у забезпечення розвитку економічної, науково-технічної, соціально-культурної сфер діяльності, захисту прав і свобод громадян, ефективної роботи державних органів та органів місцевого самоврядування регіону, інші заслуги перед Запорізьким краєм.

2. Грамотою можуть бути нагороджені громадяни України, а також трудові колективи підприємств, установ і організацій, що функціонують на території Запорізької області.

До нагородження Грамотою подаються лише ті особи, які були відзначені нагородами структурних підрозділів Запорізької обласної державної адміністрації або територіальних органів центральних органів виконавчої влади обласного рівня (відповідно до сфери діяльності).

Особи (трудові колективи) можуть бути представлені до нагородження Грамотою не раніше, ніж через три роки після дати останнього відзначення нагородою Запорізької обласної державної адміністрації, структурного підрозділу Запорізької обласної державної адміністрації, територіального органу центрального органу виконавчої влади обласного рівня.

3. Подання про нагородження Грамотою вносять до Запорізької обласної державної адміністрації місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ, організацій, що функціонують на території Запорізької області, керівники органів місцевих громадських організацій.

Подання про нагородження Грамотою працівників та колективів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності вноситься після погодження із відповідними місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, на території яких вони розташовані.

Подання про нагородження представників місцевих громадських організацій вноситься керівними органами цих організацій обласного та міського рівнів.

Подання про нагородження посадових осіб органів місцевого самоврядування вноситься після погодження із Запорізькою обласною радою (для органів місцевого самоврядування області) або Запорізькою міською радою (для районних адміністрацій Запорізької міської ради).

Нагородження Грамотою може проводитися за особистої ініціативи голови Запорізької обласної державної адміністрації, поданням першого заступника, заступників, заступника голови - керівника апарату Запорізької обласної державної адміністрації.

4. Подання підприємства, установи, організації про нагородження Грамотою вноситься на ім'я голови Запорізької обласної державної адміністрації на офіційному бланку за підписом керівника та завірене печаткою підприємства, установи, організації.

У поданні зазначаються: прізвище, ім'я, по батькові особи, яка представляється до нагородження та повна назва займаної посади відповідно до запису в трудовій книжці; відомості про конкретні виробничі, наукові та інші досягнення особи (трудового колективу); нагода (державне або професійне свято; ювілей особи, підприємства, установи, організації, населеного пункту), з якої особа або трудовий колектив представляються до нагородження, із зазначенням дати свята та дати проведення урочистостей з цієї нагоди.

До подання додається копія першої сторінки паспорта особи, яка представляється до нагородження.

Подання про нагородження Грамотою вноситься до Запорізької обласної державної адміністрації не пізніше, як за місяць до відповідної дати.

Одночасно від одного підприємства, установи, організації до нагородження Грамотою можуть бути представлені від 1 до 5 осіб (залежно від кількості працюючих та значення свята, з нагоди якого подається клопотання).

5. Попередній розгляд подання про нагородження Грамотою здійснюється протягом не більше, ніж двох тижнів від дати його надходження до Запорізької обласної державної адміністрації, відповідним структурним підрозділом або відділом апарату Запорізької обласної державної адміністрації, за результатами якого готується доповідна записка на ім'я голови Запорізької обласної державної адміністрації за підписом першого заступника, заступників голови, заступника голови - керівника апарату Запорізької обласної державної адміністрації (відповідно до функціонального розподілу обов'язків).

6. Голова Запорізької обласної державної адміністрації, у разі підтримки, направляє матеріали щодо нагородження Грамотою заступнику голови - керівнику апарату Запорізької обласної державної адміністрації, який передає їх до відділу кадрової роботи апарату Запорізької обласної державної адміністрації для підготовки проекту відповідного розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації.

7. Відділом кадрової роботи апарату Запорізької обласної державної адміністрації опрацьовується подання про нагородження Грамотою та доданих до нього матеріалів, готується проект розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації про нагородження, здійснюється оформлення Грамоти.

8. Грамота засвідчується підписом голови Запорізької обласної державної адміністрації та проставлянням гербової печатки Запорізької обласної державної адміністрації.

9. У разі недотримання вимог, установлених пунктами 3 та 4 цього Положення, подання разом з доданими до нього матеріалами повертається підприємству, установі, організації, які його надіслали, із супровідним листом за підписом заступника голови - керівника апарату Запорізької обласної державної адміністрації з відповідним обґрунтуванням.

10. Вручення Грамоти здійснюється в урочистій обстановці головою Запорізької обласної державної адміністрації або, за його дорученням, першим заступником, заступниками голови, заступником голови - керівником апарату Запорізької обласної державної адміністрації, головами районних державних адміністрацій, посадовими особами органів місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій, які внесли подання про нагородження Грамотою.

11. Персональний облік осіб, які нагороджені Грамотою, здійснюється відділом кадрової роботи апарату Запорізької обласної державної адміністрації.

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

С. В. Лимарчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали