Про граничні розміри плати за послуги ТОВ "Вісла ЛТД"

Розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
від 14 жовтня 2011 року N 354

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області
8 листопада 2011 р. за N 67/893

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (зі змінами і доповненнями) та розпорядження голови облдержадміністрації від 17.05.2006 N 216 "Про ціноутворення", зареєстрованого в Чернігівському обласному управлінні юстиції 30.05.2006 за N 14/599 (зі змінами і доповненнями):

1. Встановити граничні розміри плати за послуги, що надаються ТОВ "Вісла ЛТД" з продажу продовольчих та непродовольчих товарів згідно з додатком.

2. Керівництву ТОВ "Вісла ЛТД":

2.1. Встановлювати конкретний розмір плати за послуги, що надаються ТОВ "Вісла ЛТД"" з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, у межах визначеного граничного рівня, виходячи із економічної доцільності.

2.2. Вести окремий бухгалтерський облік витрат з надання послуг ринку.

2.3. Визначати торговельне місце згідно з чинним законодавством.

2.4. Взяти до відома, що пропозиції щодо затвердження інших рівнів плати за послуги ТОВ "Вісла ЛТД" з продажу продовольчих та непродовольчих товарів можуть надаватися обласній державній адміністрації згідно з чинним законодавством у випадку, коли встановлені граничні розміри плати за послуги, що надаються ринками вищевказаного підприємства з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, не відшкодовують витрати з їх надання.

3. Рекомендувати Чернігівському міському голові аналізувати обґрунтованість встановлення конкретних рівнів плати за послуги з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, що надаються ТОВ "Вісла ЛТД" у межах затверджених граничних рівнів.

4. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації забезпечити офіційне оприлюднення у пресі розпорядження голови облдержадміністрації у визначений законодавством термін.

5. Розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Білоус Н. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

 

Додаток
до розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
14.10.2011 N 354

Граничні розміри плати за послуги, що надаються ТОВ "Вісла ЛТД" з продажу продовольчих та непродовольчих товарів

N
з/п

Назва послуги

одиниця виміру

граничний розмір плати, грн.
(без ПДВ, без єдиного податку)

1.

Надання, обслуговування, утримання торговельного місця в належному технічному та санітарному стані при здійсненні продажу у кіосках, палатках, з використанням контейнерів, малих архітектурних форм, приставних засобів, навісів, металевих конструкцій, прилавків, столів:

 

 

продовольчих товарів;

торговельне місце за день

4,30

непродовольчих товарів.

- " -

3,90

2.

Надання, обслуговування, утримання торговельного місця в належному технічному та санітарному стані при здійсненні продажу зі столів і прилавків:

 

 

сільськогосподарською продукцією.

торговельне місце за день

2,00

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

М. І. Стрілець

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали