ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.03.2012 р. N 149-од

Про Групу управління проектами області з розробки та впровадження Регіональної інвестиційної програми розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів області на 2012 - 2015 роки

Керуючись Бюджетним кодексом України, законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку малих міст", Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки, враховуючи Постанову Верховної Ради України від 24 грудня 1999 року N 1359-XIV "Про Концепцію сталого розвитку населених пунктів", розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011 р. N 1237-р "Про затвердження плану заходів на 2012 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року" (План N 1237-р), на виконання Стратегії розвитку Тернопільської області на період до 2015 року, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 27 травня 2008 року N 280, розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 30 грудня 2010 року N 1103 "Про організацію виконання Державної цільової програми підтримки соціально-економічного розвитку малих міст на 2011 - 2015 роки", Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Тернопільської області на 2010 - 2014 роки, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 20 серпня 2010 року N 1032, з метою консолідації зусиль органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, населення та суб'єктів підприємницької діяльності задля покращення стандартів життя територіальних громад області, залучення інвестицій на засадах державно-приватного партнерства у розвиток житлово-комунального господарства малих міст і населених пунктів області:

1. Утворити Групу управління проектами області з розробки та впровадження Регіональної інвестиційної програми розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів області на 2012 - 2015 роки (далі - Група управління проектами області) у складі згідно з додатком.

2. Головному управлінню економіки облдержадміністрації сприяти організаційно-технічному забезпеченню роботи Групи управління проектами області з урахуванням методичних рекомендацій Центру муніципального менеджменту (Хабітат) - впроваджуючої агенції Проекту "Регіональні інвестиційні програми розвитку житлово-комунального господарства малих міст на 2012 - 2015 роки", який реалізується спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на засадах державно-приватного партнерства.

3. Визначити Збаразький, Зборівський, Кременецький, Лановецький, Шумський, Підгаєцький райони пілотними з впровадження Регіональної інвестиційної програми розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів області на 2012 - 2015 роки.

4. Збаразькій, Зборівській, Кременецькій, Лановецькій, Шумській, Підгаєцькій районним державним адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування:

1) затвердити перелік пілотних малих міст та інших населених пунктів районів - учасників Регіональної інвестиційної програми розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів області на 2012 - 2015 роки;

2) утворити Групи управління проектами пілотних районів з розробки та впровадження Місцевих інвестиційних програм розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів на 2012 - 2015 роки (далі - Група управління проектами району).

5. Групам управління проектами пілотних районів підготувати та подати до 15 травня 2012 року на розгляд управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації проекти Концепції Місцевих інвестиційних програм розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів на 2012 - 2015 роки, які планується реалізувати на засадах державно-приватного партнерства, з урахуванням оцінки інвестиційної привабливості заявлених проектів, проведеної Українським Інноваційним Банком.

6. Управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації підготувати та подати в установленому порядку до 29 червня 2012 року на розгляд Тернопільської обласної ради проект Концепції регіональної інвестиційної програми розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів області на 2012 - 2015 роки, який планується реалізувати на засадах державно-приватного партнерства, з урахуванням оцінки інвестиційної привабливості заявлених проектів, проведеної Українським Інноваційним Банком.

7. Визначити координатором роботи Групи управління проектами області начальника Головного управління економіки облдержадміністрації Воляник Г. М.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Гецька В. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян


 

Додаток
до розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
05.03.2012 N 149-од


СКЛАД
Групи управління проектами області з розробки та впровадження Регіональної інвестиційної програми розвитку житлово-комунального господарства малих міст та населених пунктів пілотних районів області на 2012 - 2015 роки

ГЕЦЬКО
Василь Володимирович

- заступник голови обласної державної адміністрації, керівник групи

ЛЕВЧЕНКО
Валерій Дмитрович

- заступник голови Кременецької районної ради, заступник керівника групи (за згодою)

ВОЛЯНИК
Галина Миколаївна

- начальник Головного управління економіки облдержадміністрації, секретар групи

Члени групи:

БАРАН
Ірина Петрівна

- голова Підгаєцької районної ради (за згодою)

БАШУЦЬКИЙ
Віктор Владиславович

- начальник управління економіки Зборівської райдержадміністрації

БЛАЖЕЙЧУК
Олександр Павлович

- голова Лановецької районної ради (за згодою)

ВОЗНЯК
Володимир Степанович

- завідувач сектору інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації

ГОРАЛЬ
Олег Богданович

- заступник начальника Головного управління розвитку інфраструктури облдерж-адміністрації

ГРУШКО
Віталій Георгійович

- голова Шумської районної ради (за згодою)

ЖЕЛІХОВСЬКИЙ
Юрій Васильович

- заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації

ЗИСКО
Володимир Святославович

- начальник управління економіки та розвитку інфраструктури Лановецької райдержадміністрації

ІЩУК
Віталій Петрович

- начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації

КЕРНИЦЬКИЙ
Іван Петрович

- перший заступник голови Підгаєцької райдержадміністрації

КРАВЕЦЬ
Василь Павлович

- начальник управління зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності облдержадміністрації

КУРИЛЯК
Орест Дмитрович

- заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

ЛУПЕНКО
Сергій Анатолійович

- завідувач кафедри комп'ютерних систем та мереж, начальник відділу міжнародних проектів Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя, професор (за згодою)

МАКАР
Петро Миронович

- заступник начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації

МДІНАРАДЗЕ
Автанділ Мамієвич

- голова Збаразької райдержадміністрації

МЕНТУХ
Філікіссім Андрійович

- голова Зборівської райдержадміністрації

МИХАЛЬЧУК
Ігор Богданович

- голова Кременецької райдержадміністрації

МОРОЗЮК
Віктор Михайлович

- голова Лановецької райдержадміністрації

НІКІТЮК
Світлана Анатоліївна

- начальник відділу аналізу соціально-економічних програм та бюджету виконавчого апарату Кременецької районної ради (за згодою)

ОНИЩУК
Наталія Олегівна

- начальник відділу моніторингу та аналізу соціально-економічного розвитку Головного управління економіки облдержадміністрації

ПАСТУШЕНКО
Іван Васильович

- начальник управління економіки Збаразької райдержадміністрації

ПИРІГ
Ігор Миколайович

- начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації

РОЗВАДОВСЬКА
Надія Іванівна

- голова Збаразької районної ради (за згодою)

РОМАНЮК
Андрій Ігорович

- начальник управління економіки Підгаєцької райдержадміністрації

САДОВСЬКИЙ
Віктор Анатолійович

- голова Шумської райдержадміністрації

СЕРЕТНА
Леся Йосифівна

- начальник управління з питань туризму облдержадміністрації

ТАРКОВСЬКИЙ
Віктор Володимирович

- голова Зборівської районної ради (за згодою)

ФЕДОРУК
Георгій Ярославович

- начальник управління економіки і підприємництва Шумської райдержадміністрації

ХАРЧЕНКО
Володимир Михайлович

- начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації

ХИМИЧ
Григорій Петрович

- директор навчально-наукового інституту інформаційних систем Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя

ЧУБАТИЙ
Володимир Євгенович

- начальник відділу аналізу обласних програм та бюджету виконавчого апарату Тернопільської обласної ради (за згодою).


 

Заступник голови - керівник
апарату обласної
державної адміністрації

Ю. В. Желіховський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали