КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 24 квітня 2012 року N 4/13

Про хід проведення реорганізації державних видавництв

Рішення введено в дію наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 28 квітня 2012 року N 124 (Наказ N 124)

Заслухавши та обговоривши інформацію "Про хід проведення реорганізації державних видавництв" колегія зазначає, що на виконання рішення колегії Держкомтелерадіо України від 1 листопада 2011 року N 12/51 "Про реорганізацію державних видавництв, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо України" розпочато роботу з реорганізації державних видавництв та видано накази про реорганізацію шляхом приєднання державних видавництв "Здоров'я", "Урожай", "Етнос", "Січ", "Маяк", "Таврія", "Основа" та ІАЦ "Донбасінформ". Відповідно до наказів створено комісії з проведення реорганізації згаданих підприємств та визначено комплекс заходів щодо їх припинення.

Колегія відзначає, що на сьогодні найбільш результативною є робота комісій з проведення реорганізації Державного підприємства "Спеціалізоване видавництво літератури мовами національних меншин України "Етнос" та Державного підприємства "Інформаційно-аналітичний центр "Донбасінформ". Неефективною є робота комісій з проведення реорганізації Державного підприємства "Ордена "Знак Пошани" книжково-журнальне видавництво "Урожай" та Державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво "Здоров'я".

Колегія ухвалила:

1. Інформацію взяти до відома.

2. Визнати незадовільним стан роботи комісій з проведення реорганізації Державного підприємства "Ордена "Знак Пошани" книжково-журнальне видавництво "Урожай" та Державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво "Здоров'я".

3. Голові комісій з проведення реорганізації Державного підприємства "Ордена "Знак Пошани" книжково-журнальне видавництво "Урожай" та Державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво "Здоров'я", директору видавництва "Техніка" Воробйову Є. Є.:

3.1. Активізувати роботу зазначених комісій та забезпечити виконання наказів Держкомтелерадіо України від 05.12.2011 р. N 339 "Про реорганізацію шляхом приєднання Державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво "Здоров'я" та N 340 "Про реорганізацію шляхом приєднання Державного підприємства "Ордена "Знак Пошани" книжково-журнальне видавництво "Урожай".

3.2. До 21.05.2012 р. подати звіт про проведену цими комісіями роботу.

4. Головам комісій з проведення реорганізації державних видавництв (Воробйов Є. Є., Мельник І. А., Мігда М. П., Литваков А. В.):

4.1. Надати Держкомтелерадіо України інформацію про стан розрахункової дисципліни підприємств, що реорганізуються, за результатами звіряння дебіторської та кредиторської заборгованостей (з урахуванням пред'явлених кредиторами вимог).

4.2. Надати Держкомтелерадіо України матеріали аудиторських та податкових перевірок підприємств, що реорганізуються.

4.3. Завершити реорганізацію шляхом приєднання:

Державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво "Здоров'я" та Державного підприємства "Ордена "Знак Пошани" книжково-журнальне видавництво "Урожай" до Державного підприємства "Державне спеціалізоване видавництво "Техніка" - до 1 серпня 2012 року;

Державного підприємства "Спеціалізоване видавництво літератури мовами національних меншин України "Етнос" до Державного підприємства "Всеукраїнське спеціалізоване видавництво "Світ" - до 10 червня 2012 року;

Державного підприємства "Інформаційно-аналітичний центр "Донбасінформ" до Державного підприємства "Ордена "Знак Пошани" Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво "Донбас" - до 10 червня 2012 року;

Державного підприємства "Харківське багатопрофільне видавництво "Основа", Державного підприємства "Всеукраїнське видавництво "Січ", Державного підприємства "Видавництво "Таврія" та Державного підприємства "Всеукраїнське державне багатопрофільне видавництво "Маяк" до Державного підприємства Видавництво і друкарня "Таврида" - до 1 липня 2012 року.

5. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.):

5.1. Посилити контроль за роботою комісій з проведення реорганізації державних видавництв та регулярно інформувати керівництво Держкомтелерадіо України про проблемні питання, які виникають під час реорганізації.

5.2. Спільно з фінансово-економічним департаментом (Бартош Н. В.), управлінням внутрішнього аудиту (Степанова Н. В.) забезпечити своєчасне опрацювання та затвердження в установленому порядку передавальних актів, складених комісіями з проведення реорганізації.

6. Департаменту видавничої справи і преси (Кононенко О. А.), управлінню внутрішнього аудиту (Степанова Н. В.), юридичному відділу (Новікова Д. В.) забезпечити своєчасне опрацювання та затвердження в установленому порядку проектів змін до установчих документів видавництв-правонаступників за результатами проведення реорганізації видавництв шляхом приєднання.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А. Л.

 

Голова колегії

О. В. Курдінович

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали