Додаткова копія: Про хід виконання рішення міськвиконкому від 17.02.2016 N 109 "Про проведення інвентаризації квартирного та кооперативного обліків громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання"

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 21.03.2018 р. N 284

Про хід виконання рішення міськвиконкому від 17.02.2016 N 109 "Про проведення інвентаризації квартирного та кооперативного обліків громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання"

Заслухавши інформацію начальника відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради про хід виконання рішення міськвиконкому від 17.02.2016 N 109 "Про проведення інвентаризації квартирного та кооперативного обліків громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання" (Порядок N 109), міськвиконком зазначає, що робота відділу була спрямована на уточнення інформації, щодо кількості громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання, відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Інформацію начальника відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради про хід виконання рішення міськвиконкому від 17.02.2016 N 109 "Про проведення інвентаризації квартирного та кооперативного обліків громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання" (Порядок N 109) взяти до відома (додається).

2. Відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради продовжити роботу по виконанню рішення міськвиконкому від 17.02.2016 N 109 "Про проведення інвентаризації квартирного та кооперативного обліків громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання" (Порядок N 109) до 31 грудня 2019 року.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кондратюка С. М.

 

Міський голова

С. І. Сухомлин

 

Додаток
до рішення Житомирської міської ради
21.03.2018 N 284

Інформація про хід виконання рішення міськвиконкому від 17.02.2016 N 109 "Про проведення інвентаризації квартирного та кооперативного обліків громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання"

Відповідно до пунктів 25, 251 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. N 470 відділом проводиться інвентаризація квартирної черги з метою уточнення інформації, щодо кількості громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання та включення їх до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Зазначаю, що більшість громадян, які перебувають на квартирному обліку у міськвиконкомі не поновлювали документи облікових справ більше 5 - 10 років, а окремі - з моменту взяття їх на квартирний облік, тому дані в облікових справах застарілі.

Разом з тим на громадян покладено обов'язок щорічного проходження перереєстрації та надання документів, що підтверджують наявність підстав для перебування на квартирному обліку, проте багато з них ігнорують щорічну перереєстрацію та чекають, поки підійде черга на одержання житла.

У ході проведення перереєстрації перевіряються облікові дані громадян: місце реєстрації, склад родини, місце роботи, реєстрація актів громадського стану, наявність пільг. Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян та книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на отримання житлових приміщень. Зміни з питань, що належать до компетенції виконавчого комітету міської ради проводяться після прийняття рішень виконавчим комітетом. Відповідні зміни в обов'язковому порядку вносяться і до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Упродовж 2016 - 2017 років відділом постійно проводиться робота, щодо перереєстрації облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку, а саме:

- направлені листи-повідомлення громадянам про проведення інвентаризації за адресами, які зазначені в облікових справах - 3362;

- направлені листи-запити на ВЖРЕП-и, ЖБК, ОСББ, інші організації - щодо отримання інформації про місце реєстрації громадян - 455;

- організовано та проведено виїзних обстежень житлових умов громадян - 78;

- висвітлювалась інформація про проведення інвентаризації квартирного та кооперативного обліків громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання на офіційному веб-сайті міської ради, телебаченні, радіо;

- отримано доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно з метою отримання інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно або їх відсутність у громадян, які перебувають на квартирному обліку.

В результаті проведеної роботи, станом на 01.01.2018 року:

- пройшли перереєстрацію - 618 сімей;

- внесли зміни в облікові справи - 236 сімей;

- знято з квартирного обліку - 836 сімей;

- поновлено на квартирному обліку - 1 сім'я;

- внесено облікові дані до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов - 1539 сімей.

Станом на 01.01.2018 р. у виконавчому комітеті міської ради на квартирному обліку перебуває 14594 сім'ї, з них:

- на загальних підставах - 8071 сім'я;

- користуються правом першочергового одержання житла - 3179 сімей;

- користуються правом позачергового одержання житла - 3344 сім'ї.

Враховуючи те, що значна кількість громадян не підтвердила право на подальше перебування на квартирному обліку, пропоную продовжити роботу по виконанню рішення міськвиконкому від 17.02.2016 N 109 "Про проведення інвентаризації квартирного та кооперативного обліків громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання" (Порядок N 109).

 

Начальник відділу

Н. І. Сидун
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали