ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.02.2015 р. N 114

Київ

Про Інформаційний центр для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання пункту 9 Указу Президента України від 30 січня 2015 року N 40/2015 "Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році" (Указ N 40/2015), з метою організації належного інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні:

1. Утворити Інформаційний центр для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні (далі - Інформаційний центр) як робочий орган Координаційної ради з питань підтримки киян, які беруть участь у антитерористичній операції у східних областях України, та переміщених із тимчасово окупованої території і зони проведення антитерористичної операції осіб, утвореної розпорядженням Київського міського голови від 3 вересня 2014 року N 207 (Розпорядження N 207).

2. Визначити відповідальним за роботу Інформаційного центру керівника апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Бондаренка В. В.

3. Інформаційному центру здійснювати координацію оперативного надання інформації структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) особам, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні.

4. Визначити, що Інформаційний центр розташовано за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36.

5. Встановити, що:

5.1. Прийняття письмових звернень від осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів забезпечується управлінням з питань звернень громадян апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

5.2. Прийняття телефонних дзвінків зі зверненнями від осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів забезпечується комунальною бюджетною установою "Контактний центр міста Києва" за телефоном "15 - 51".

5.3. Надання правової інформації та консультацій і роз'яснень особам, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членам їх сімей, а також членам сімей загиблих військовослужбовців і працівникам правоохоронних органів, зокрема інформування про їх права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб, здійснюється структурним підрозділом "Центр правової допомоги киянам, які опинились в складних життєвих обставинах" комунального підприємства "Госпкомобслуговування" спільно з районними в місті Києві державними адміністраціями.

6. Рекомендувати засобам масової інформації, заснованим на комунальній власності територіальної громади міста Києва, започаткувати тематичну рубрику (програму) для інформування осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, інших учасників антитерористичної операції, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Ніконова І. В.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали