Додаткова копія: Про ініціювання розробки проекту Київської обласної програми "Вдосконалення екстреної медичної допомоги в Київській області на 2019 рік"

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.01.2019 р. N 2

Про ініціювання розробки проекту Київської обласної програми "Вдосконалення екстреної медичної допомоги в Київській області на 2019 рік"

Відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України, законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про автомобільний транспорт", Порядку розроблення, прийняття Київських обласних комплексних та цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затвердженого рішенням Київської обласної ради від 14.12.2017 N 365-19-VII, враховуючи висновок департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації від 27 грудня 2018 року N 28-01-11/1927 про доцільність розроблення проекту Київської обласної програми "Вдосконалення екстреної медичної допомоги в Київській області на 2019 - 2020 роки":

1. Ініціювати розробку проекту Київської обласної програми "Вдосконалення екстреної медичної допомоги в Київській області на 2019 рік. (далі - проект Програми).

2. Визначити відповідальним виконавцем за розробку проекту Програми департамент охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації.

3. Департаменту охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації протягом місяця після прийняття цього розпорядження розробити проект Програми та в установленому порядку організувати подання проекту Програми для схвалення голові Київської обласної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської облдержадміністрації Арешкович А. О.

 

Голова адміністрації

О. Терещук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали