МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2011 року N 664

Про інвентаризацію грошових коштів, грошових документів, цінностей та бланків суворої звітності

З метою виконання вимог п. 1.5 Інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Головного управління Державного казначейства України Міністерства фінансів України від 30 жовтня 1998 року N 90, щодо інвентаризації грошових коштів, грошових документів, цінностей та бланків суворої звітності наказую:

1. Створити постійно діючу комісію з інвентаризації грошових коштів, грошових документів, цінностей та бланків суворої звітності у такому складі:

Дячук Г. І.

начальник Адміністративно-господарського управління, голова комісії

Члени комісії:

 

Головань С. Я.

заступник директора департаменту - начальник відділу бюджетного фінансування та зведеної фінансової звітності Департаменту бухгалтерського обліку і звітності

Очкодер Г. О.

головний спеціаліст відділу бухгалтерського забезпечення апарату Департаменту бухгалтерського обліку і звітності

Павловська С. Ф.

головний спеціаліст відділу господарського обслуговування Адміністративно-господарського управління

2. Директору Департаменту бухгалтерського обліку і звітності (Пержинській С. Л.) інвентаризацію грошових коштів, грошових документів, цінностей та бланків суворої звітності здійснювати не менше одного разу на квартал.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства палива та енергетики України від 25 лютого 2008 р. N 92 "Про інвентаризацію грошових коштів, грошових документів, цінностей та бланків суворої звітності".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Макуху В. О.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали