ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.10.2010 р. N 424

Про кадрову комісію облдержадміністрації

Із змінами і доповненнями, внесеними розпорядженням Вінницької обласної державної адміністрації від 18 травня 2012 року N 258 (Розпорядження N 258)

Відповідно до п. 9 частини першої ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та з метою ефективного вивчення ділових та професійних якостей кандидатур для призначення на посади та звільнення з посад керівників органів виконавчої влади області та керівників державних підприємств, що належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади:

1. Утворити кадрову комісію облдержадміністрації з розгляду питань про призначення на посади та звільнення з посад керівників органів виконавчої влади області та керівників державних підприємств, що належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (далі - Комісія), що додається.

2. Затвердити Положення про кадрову комісію облдержадміністрації з розгляду питань про призначення на посади та звільнення з посад керівників органів виконавчої влади області та керівників державних підприємств, що належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, що додається.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига


 

ЗАТВЕРДЖЕНОРозпорядження Вінницької обласної державної адміністрації07.10.2010 N 424(у редакції розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації18.05.2012 N 258) (Розпорядження N 258)


СКЛАДкадрової комісії облдержадміністрації з розгляду питань про призначення на посади та звільнення з посад керівників органів виконавчої влади області та керівників державних підприємств, що належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (Розпорядження N 258)

ДЖИГА Микола Васильович (Розпорядження N 258)

- голова облдержадміністрації, голова Комісії (Розпорядження N 258)

МОВЧАНІван Михайлович (Розпорядження N 258)

- перший заступник голови облдержадміністрації, заступник голови Комісії (Розпорядження N 258)

АКСЕЛЬРОДРоман Борисович (Розпорядження N 258)

- заступник голови облдержадміністрації (Розпорядження N 258)

БАРЕЦЬКИЙВолодимир Іванович (Розпорядження N 258)

- заступник голови облдержадміністрації (Розпорядження N 258)

ДЕРУНГригорій Григорович (Розпорядження N 258)

- заступник голови облдержадміністрації (Розпорядження N 258)

СПІРІДОНОВАЛюбов Михайлівна (Розпорядження N 258)

- заступник голови облдержадміністрації (Розпорядження N 258)

ПРОКОПЧУКОлександр Анатолійович (Розпорядження N 258)

- заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації (Розпорядження N 258)

ГЕРАСИМЮККостянтин Харитонович (Розпорядження N 258)

- начальник відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації, секретар Комісії (Розпорядження N 258)

ГИЖКОАндрій Петрович (Розпорядження N 258)

- начальник Головного управління економіки облдержадміністрації (Розпорядження N 258)

ІВАСЮКІгор Дмитрович (Розпорядження N 258)

- начальник управління освіти і науки облдержадміністрації (Розпорядження N 258)

КОПАЧЕВСЬКИЙМикола Анатолійович (Розпорядження N 258)

- начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації (Розпорядження N 258)

МАЛЬОВАНАМарія Андріївна (Розпорядження N 258)

- начальник відділу по забезпеченню діяльності голови облдержадміністрації апарату облдержадміністрації (Розпорядження N 258)

НЕЇЛИКМикола Миколайович (Розпорядження N 258)

- начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації (Розпорядження N 258)

СТОЯЛОВАОлена Володимирівна (Розпорядження N 258)

- начальник управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації. (Розпорядження N 258)


(склад у редакції розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації від 18.05.2012 р. N 258) (Розпорядження N 258)

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
07.10.2010 N 424


ПОЛОЖЕННЯ
про кадрову комісію облдержадміністрації з розгляду питань про призначення на посади та звільнення з посад керівників органів виконавчої влади області та керівників державних підприємств, що належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади

1. Кадрова комісія облдержадміністрації з розгляду питань про призначення на посади та звільнення з посад керівників органів виконавчої влади області та керівників державних підприємств, що належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (далі - Комісія) є постійно діючим органом.

2. У своїй діяльності Комісія керується Конституцією України, законами України, нормативно-правовими актами Президента України, Кабінету Міністрів України та цим положенням.

3. Основними завданнями Комісії є розгляд кандидатур:

для призначення на посади та звільнення з посад голів райдержадміністрацій та їх заступників, керівників апаратів райдержадміністрацій;

для призначення на посади та звільнення з посад керівників та заступників керівників структурних підрозділів облдержадміністрації;

для призначення на посади та звільнення з посад керівників територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівників державних підприємств, які функціонують на території області;


для призначення на посади та звільнення з посад керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій: управлінь агропромислового розвитку, відділів освіти, відділів сім'ї і молоді, відділів з питань з питань фізичної культури та спорту та інших підрозділів. (Розпорядження N 258)

(абзац п'ятий пункту 3 у редакції розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації від 18.05.2012 р. N 258) (Розпорядження N 258)


абзац шостий пункту 3 виключено (Розпорядження N 258)

(згідно з розпорядженням Вінницької обласної державної адміністрації від 18.05.2012 р. N 258) (Розпорядження N 258)

Комісія на своїх засіданнях розглядає питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності.

4. Комісія має право:

- заслуховувати на своїх засіданнях інформацію керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, керівників територіальних підрозділів міністерств, інших структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівників державних підприємств, які функціонують на території області з питань, що належать до компетенції Комісії;

- одержувати в установленому порядку інформацію та матеріали, необхідні для її діяльності від місцевих органів виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, державних підприємств, які функціонують на території області.

5. До складу Комісії за посадами входять: голова облдержадміністрації - голова Комісії, перший заступник голови облдержадміністрації - заступник голови Комісії, начальник відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації - секретар Комісії, заступники голови облдержадміністрації, заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації, окремі працівники облдержадміністрації (за рішенням голови облдержадміністрації).

6. Склад Комісії затверджується розпорядженням голови облдержадміністрації.

7. Особи, які входять до складу Комісії за посадами, у разі звільнення із займаних посад одночасно вибувають із складу Комісії, а новопризначені на ці посади особи вводяться до її складу.


8. Організаційною формою роботи Комісії є засідання, які проводяться у разі необхідності. Дата та час проведення засідання визначається головою Комісії, а в разі його відсутності заступником голови Комісії. (Розпорядження N 258)

(пункт 8 у редакції розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації від 18.05.2012 р. N 258) (Розпорядження N 258)

9. Питання, що потребують оперативного вирішення, розглядаються шляхом опитування членів Комісії та оформлятися у встановленому порядку.

10. Засідання Комісії є правомочним, якщо на ньому присутні 2/3 її складу.

11. Рішення Комісії приймаються більшістю присутніх на її засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

12. Рішення Комісії, які приймаються на її засіданнях, підписуються всіма членами Комісії. У разі незгоди з рішенням Комісії, кожен її член може додати до рекомендації окрему думку.

13. Організаційне та інформаційне забезпечення діяльності Комісії здійснюється відділом кадрової роботи апарату облдержадміністрації.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали