ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.05.2017 р. N 624

Київ

Про капітальний ремонт фасаду будівлі спеціалізованої школи N 252 імені Василя Симоненка Оболонського району м. Києва на вул. Зої Гайдай, 10-в

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою створення належних умов для навчання та виховання дітей:

1. Здійснити капітальний ремонт фасаду будівлі спеціалізованої школи N 252 імені Василя Симоненка Оболонського району м. Києва на вул. Зої Гайдай, 10-в.

2. Визначити комунальне підприємство з експлуатації і ремонту житлового фонду "Житло-сервіс" (далі - КП "Житло-сервіс") замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. КП "Житло-сервіс" у встановленому порядку:

3.1. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.2. Забезпечити розроблення та затвердження проектної документації.

3.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.4. Виконати роботи відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.5. Під час укладання договору підряду на капітальний ремонт об'єкта будівництва, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта будівництва не менше десяти років.

4. Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати у встановленому порядку до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік та наступні роки.

5. Взяти до відома, що після завершення робіт та прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію майно у встановленому порядку зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Спасибка О. В.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали