ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.06.2012 р. N 925

Київ

Про капітальний ремонт металевої огорожі, малих архітектурних форм, поливо-зрошувальної мережі і мощення пішохідної частини бульвару Тараса Шевченка у Шевченківському районі на ділянці від вул. Хрещатик до вул. Володимирської

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про благоустрій населених пунктів", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19.05.2011 N 770 "Про капітальний ремонт бульвару Тараса Шевченка у Шевченківському районі" (Розпорядження N 770), з метою покращення санітарно-технічного стану бульвару Тараса Шевченка у Шевченківському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити капітальний ремонт металевої огорожі, малих архітектурних форм, поливо-зрошувальної мережі і мощення пішохідної частини бульвару Тараса Шевченка у Шевченківському районі на ділянці від вул. Хрещатик до вул. Володимирської.

2. Визначити Київське комунальне об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" (далі - КО "Київзеленбуд") замовником виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження.

3. КО "Київзеленбуд" забезпечити виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, до 11.06.2012 року.

4. Роботи виконати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

5. Головному управлінню екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити фінансування робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, в межах бюджетних призначень, затверджених в бюджеті міста Києва на капітальний ремонт об'єктів благоустрою на 2012 рік.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали