ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.11.2011 N 2180

Про капітальний ремонт мосту через озеро Коник на Жуків острів в Голосіївському районі

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 18, пунктів 1, 2 статті 19, пункту 4 статті 20 Закону України "Про автомобільні дороги", статті 6, 23, 24, частини 1 статті 26 Закону України "Про дорожній рух", з метою поліпшення транспортного обслуговування пасажирів, створення належних умов організації руху автомобільного транспорту, поновлення надійності і довговічності конструкцій мосту через озеро Коник на Жуків острів в Голосіївському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити у 2011 році розробку проектно-кошторисної документації, а у 2012 році - виконання робіт з капітального ремонту мосту через озеро Коник на Жуків острів в Голосіївському районі (далі капітальний ремонт мосту через оз. Коник).

2. Визначити комунальну корпорацію "Київавтодор" замовником виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальній корпорації "Київавтодор":

3.1. Визначити проектну організацію з розробки проектно-кошторисної документації та підрядну організацію на виконання робіт з капітального ремонту мосту через оз. Коник відповідно до вимог чинного законодавства.

3.2. Розробити проектно-кошторисну документацію, провести її експертизу та затвердити у встановленому порядку.

3.3. Забезпечити виконання робіт з капітального ремонту мосту через оз. Коник відповідно до затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації у терміни, що визначені пунктом 1 цього розпорядження.

3.4. Забезпечити укладання та погодження угод на розробку схеми організації руху транспорту та встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху на період виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.6. Роботи виконувати відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

3.7. Роботи з капітального ремонту мосту через оз. Коник виконувати з частковим обмеженням руху на ділянці виконання робіт з зайняттям однієї смуги проїзної частини цілодобово.

4. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) як головному розпоряднику коштів міського бюджету:

4.1. Здійснити фінансування проектних робіт та проведення експертизи проектно-кошторисної документації з капітального ремонту мосту через оз. Коник в межах бюджетних призначень, затверджених в міському бюджеті м. Києва на капітальний ремонт об'єктів вулично-шляхової мережі на 2011 рік.

4.2. При розробленні бюджетних запитів на 2012 рік включити до них потребу у видатках на виконання робіт з капітального ремонту мосту через оз. Коник.

5. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали