ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.07.2017 р. N 883

Київ

Про капітальний ремонт приміщень та термосанацію будівель Київського міського клінічного онкологічного центру на вул. Верховинній, 69 у Святошинському районі

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 року N 310-р "Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій" (Розпорядження N 310-р), з метою створення належних умов для надання медичних послуг:

1. Здійснити капітальний ремонт приміщень та термосанацію будівель Київського міського клінічного онкологічного центру на вул. Верховинній, 69 у Святошинському районі.

2. Визначити комунальне підприємство "Інженерний центр" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - КП "Інженерний центр") замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. КП "Інженерний центр" у встановленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані для проектування.

3.2. Забезпечити розроблення та затвердження проектної документації.

3.3. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.5. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.6. Під час укладання договору підряду для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єктів будівництва не менше ніж 10 років.

4. Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати у встановленому порядку до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік та наступні роки.

5. Взяти до відома, що:

5.1. Капітальний ремонт приміщень (в тому числі виготовлення проектно-кошторисної документації) Київського міського клінічного онкологічного центру на вул. Верховинній, 69 у Святошинському районі фінансуватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету (у 2017 році) та коштів бюджету міста Києва.

5.2. Термосанація будівель Київського міського клінічного онкологічного центру на вул. Верховинній, 69 у Святошинському районі буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету міста Києва.

5.3. Після завершення робіт та прийняття об'єктів будівництва в експлуатацію майно буде зараховане до комунальної власності територіальної громади міста Києва у встановленому порядку.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Спасибка О. В.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали