Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вул. Михайла Бойчука із залізницею станції "Київ-Московський"

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.10.2019 р. N 1747

Про капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вул. Михайла Бойчука із залізницею станції "Київ-Московський"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), статті 19 Закону України "Про автомобільні дороги", статей 6, 22, 23 Закону України "Про дорожній рух", з метою створення належних умов організації руху автомобільного транспорту та пішоходів у місті Києві:

1. Здійснити у 2019 - 2021 роках капітальний ремонт шляхопроводу на перетині вул. Михайла Бойчука із залізницею станції "Київ-Московський".

2. Визначити комунальну корпорацію "Київавтодор" (ідентифікаційний код юридичної особи 03359026) замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальній корпорації "Київавтодор" у встановленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані для проектування.

3.2. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити у 2019 та 2020 роках розроблення проектної документації, проведення її експертизи та затвердження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.5. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.6. Забезпечити отримання дозволів центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері охорони культурної спадщини, Міністерства культури України та Департаменту охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

3.7. Під час укладання договору підряду на виконання робіт з капітального ремонту, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта будівництва не менше ніж 10 років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

3.8. Розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схему організації дорожнього руху на період виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

4. Взяти до відома, що:

4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів.

4.2. Відповідальність за виконання робіт у встановлені терміни згідно з затвердженим графіком, раціональне і цільове використання бюджетних коштів несе замовник робіт - комунальна корпорація "Київавтодор".

4.3. Майно, створене та/або придбане в результаті здійснення робіт, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, є комунальною власністю територіальної громади міста Києва відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080).

5. Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

5.1. У встановленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до програм економічного і соціального розвитку м. Києва на відповідний період у частині фінансування в 2020 та 2021 роках,

5.2. Щоквартально подавати інформацію про стан виконання цього розпорядження заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали