ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.11.2011 р. N 2137

Київ

Про капітальний ремонт скверу на розі проспекту Перемоги та вулиці Чорнобильської у Святошинському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про охорону навколишнього природного середовища", "Про столицю України - місто-герой Київ" з метою покращення благоустрою м. Києва та створення сучасних зон відпочинку для мешканців міста, в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Виконати роботи з капітального ремонту скверу на розі проспекту Перемоги та вулиці Чорнобильської у Святошинському районі м. Києва.

2. Замовником виконання робіт з капітального ремонту скверу на розі проспекту Перемоги та вулиці Чорнобильської у Святошинському районі м. Києва визначити Київське комунальне об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" (далі - КО "Київзеленбуд").

3. КО "Київзеленбуд" забезпечити виконання робіт з капітального ремонту скверу на розі проспекту Перемоги та вулиці Чорнобильської у Святошинському районі м. Києва, з влаштуванням паркових доріжок, встановленням малих архітектурних форм (лав, урн), озелененням і квітковим оформленням території.

4. Головному управлінню екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати пропозиції щодо коригування бюджету міста Києва на 2011 рік, в частині збільшення бюджетних призначень на благоустрій для завершення робіт з капітального ремонту скверу на розі проспекту Перемоги та вулиці Чорнобильської у Святошинському районі м. Києва.

5. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків забезпечити висвітлення в засобах масової інформації зміст цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали