ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.06.2012 р. N 990

Київ

Про капітальний ремонт з заміною дорожнього покриття під'їзної дороги на Трухановому острові у Дніпровському районі

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 19 Закону України "Про автомобільні дороги", з метою приведення дорожнього покриття під'їзної дороги до наметового містечка для розміщення вболівальників з Королівства Швеції на Трухановому острові в належний технічний стан в рамках підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити у 2012 році розробку проектно-кошторисної документації та капітальний ремонт з заміною дорожнього покриття під'їзної дороги до наметового містечка для розміщення вболівальників з Королівства Швеції на Трухановому острові від Московського мосту до мосту через дренажний канал Матвіївської затоки.

2. Визначити комунальну корпорацію "Київавтодор" замовником виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальній корпорації "Київавтодор":

3.1. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження на конкурсних торгах.

3.2. Розробити, погодити та затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію.

3.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.4. Роботи виконати згідно з Правилами благоустрою м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051.

3.5. Роботи, зазначені у пункті 1 цього розпорядження, виконати за рахунок коштів, передбачених для виконання капітального ремонту об'єктів вулично-шляхової мережі міста Києва на 2012 рік.

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали