Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про комплекс заходів щодо недопущення корупційних діянь

МІНІСТЕРСТВО ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 листопада 2010 року N 439

Про комплекс заходів щодо недопущення корупційних діянь

З метою запобігання проявів корупції та хабарництва серед керівників державних підприємств та господарських товариств, що належать до сфери управління Мінвуглепрому, відповідно до протоколу N 27 апаратної наради Міністерства вугільної промисловості України від 18 жовтня 2010 року щодо комплексу заходів із посилення контролю за роботою керівників підприємств у частині недопущення ними корупційних діянь наказую:

1. Керівникам державних підприємств, товариств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінвуглепрому:

1.1. Забезпечити неухильне дотримання вимог законодавства з питань державних закупівель;

1.2. Посилити контроль за діяльністю комітетів з конкурсних торгів, очолюваних підприємств, зокрема у сфері закупівлі за державні кошти та реалізації вугільної продукції;

1.3. Вжити заходів щодо недопущення виникнення фактів хабарництва з боку посадових осіб підприємств.

2. Контрольно-ревізійному управлінню (Чугай Л. С.) проводити аналіз напрямів діяльності підприємств, що належать до сфери управління Мінвуглепрому, щодо наявності корупційних ризиків.

3. Періодично здійснювати ротацію керівних кадрів з метою усунення можливості виникнення корупційних зв'язків.

4. Контрольно-ревізійному управлінню (Чугай Л. С.), у разі виявлення фактів порушення антикорупційного законодавства, проводити перевірки з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного правопорушення, або невиконання вимог антикорупційного законодавства.

5. Управлінню кадрів та трудових ресурсів (Зінчук О. Ф.) забезпечити своєчасне вжиття заходів щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників державних підприємств, товариств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінвуглепрому, винних у вчиненні корупційних правопорушень.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр 

Ю. Ященко 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали