ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.11.2011 р. N 407

Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від незаконного вирубання у передноворічний період 2012 року

З метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах області в передноворічний період 2012 року та впорядкування централізованої реалізації новорічних ялинок, згідно зі статтями 16, 21, 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статтями 19, 31, 32, 33 Лісового кодексу України:

1. Рекомендувати Чернігівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Лозицький В. Г.), комунальному підприємству "Чернігівоблагроліс" (Донець І. П.), лісокористувачам усіх форм власності, головам міських рад, райдержадміністраціям:

1.1. До 10.12.2011 створити торгівельні пункти у спеціально визначених місцях на ринках міст, селищ та сіл, біля контор лісництв, розсадників для реалізації новорічних ялинок.

1.2. Заготівлю ялинок проводити на спеціально вирощених для цієї мети плантаціях, а також за рахунок дерев, що підлягають рубці, при проведенні рубок формування і оздоровлення лісів.

1.3. Рекомендувати проводити відпуск новорічних ялинок з обов'язковим маркуванням їх пластиковими бірками зі штрих-кодом.

1.4. Провести роз'яснювальну роботу серед населення, в засобах масової інформації щодо вимог природоохоронного законодавства та порядку купівлі новорічних ялинок.

2. Рекомендувати Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в області (Горонович С. В.), Державній екологічній інспекції в області (Бурковський Л. Г.), управлінню МВС України в області (Михайлик О. М.), обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Лозицький В. Г.), комунальному підприємству "Чернігівоблагроліс" (Донець І. П.), лісокористувачам усіх форм власності, райдержадміністраціям:

2.1. Створити штаби для організації та проведення охоронних заходів, до складу яких включити представників лісогосподарських підприємств, органів внутрішніх справ, Державної екологічної інспекції, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області.

2.2. Із представників вищезгаданих організацій утворити рейдові групи для виявлення фактів незаконного вирубування новорічних ялинок в лісових насадженнях лісового фонду області, особливо на ділянках хвойних лісових культур у масивах, що межують з населеними пунктами.

2.3. Організовувати та проводити на контрольних постах ДАІ та перехрестях доріг перевірки транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок. У разі виявлення порушень винних осіб притягати до відповідальності згідно з чинним законодавством.

2.4. Здійснювати належний контроль за вирубуванням хвойних насаджень на територіях, що зазнали радіоактивного забруднення.

3. Чернігівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Лозицькому В. Г.) до 20.01.2012 поінформувати облдержадміністрацію про виконання розпорядження.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Шанойла О. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали