ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.05.2011 р. N 281

Про комплексні заходи з патріотичного виховання студентської молоді на 2011 - 2016 роки

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року N 926/2010 "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні", листа Адміністрації Президента України від 4 травня 2011 року N 04-01/94:

1. Затвердити комплексні заходи з патріотичного виховання студентської молоді на 2011 - 2016 роки (далі - заходи) згідно з додатком.

2. Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення, структурним підрозділам облдержадміністрації, причетним до виконання цього розпорядження, забезпечити виконання заходів та інформувати про хід їх виконання до 15 липня 2011 року та щорічно до 25 травня управління освіти і науки облдержадміністрації для узагальнення та інформування до 1 серпня 2011 року та щорічно до 5 червня облдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Спірідонову Л. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
31.05.2011 N 281

КОМПЛЕКСНІ ЗАХОДИ
з патріотичного виховання студентської молоді на 2011 - 2016 роки

1. Розглянути комплексні заходи з патріотичного виховання студентської молоді 2011 - 2016 роки на вчених та педагогічних радах.

Управління освіти і науки облдержадміністрації

Щорічно, червень - серпень

2. Спрямувати науково-дослідницьку діяльність на увічнення пам'яті про події Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років та її учасників.

Управління освіти і науки облдержадміністрації

Постійно

3. Проводити системну пошуково-краєзнавчу роботу з метою встановлення імен осіб, що загинули (пропали безвісти) під час Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, культури і туризму; Державний архів Вінницької області, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення

Постійно

4. Оновити експозиції музеїв, кімнат слави у вищих навчальних закладах та забезпечити систематичне проведення на їх базі тематичних екскурсій за участю ветеранів.

Управління освіти і науки облдержадміністрації,

Постійно

5. Систематично проводити науково-практичні конференції, семінари з проблеми формування героїко-патріотичних якостей у молоді.

Управління освіти і науки облдержадміністрації

Постійно

6. Активно залучати до формування у молоді героїко-патріотичних якостей ветеранські громадські організації.

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю; райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад міст обласного значення

Постійно

7. Сприяти реалізації програм (заходів) молодіжних громадських організацій, спрямованих на героїко-патріотичне виховання молоді, у тому числі на надання допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації

Постійно

8. Організувати трансляцію науково-популярних та документальних передач на обласному радіо та телебаченні, в яких висвітлювати проблематику питань патріотичного виховання студентської молоді.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

Постійно

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали