НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 27 грудня 2017 року N 1423

м. Київ

Про концептуальні підходи при формуванні тарифів на розподіл та постачання електричної енергії на 2018 рік

Відповідно до законів України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII), "Про ринок електричної енергії" (Закон N 2019-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Установити концептуальні підходи щодо формування прогнозованих обсягів розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік та щодо врахування очікуваного додаткового доходу від збільшення обсягів розподілу та постачання електричної енергії у 2017 році:

1. При формуванні тарифів на розподіл та постачання електричної енергії на 2018 рік урахувати прогнозовані обсяги з розподілу та постачання електричної енергії у 2018 році, визначені на рівні фактичних обсягів за 9 місяців 2017 року, приведених до року (фактичні обсяги 9 місяців*12/9), але не менше ніж пропонує компанія.

Урахувати особливості в частині нерівномірного споживання електричної енергії протягом року споживачами з великими обсягами споживання, а також споживачів, які суттєво збільшили споживання електричної енергії у 2017 році.

Урахувати коригування обсягів постачання електроенергії у зв'язку з переходом протягом 2017 року споживачів з великими обсягами споживання до/від енергопостачальників, які здійснюють постачання електричної енергії не на закріпленій території.

2. При розрахунку тарифів на розподіл та постачання електричної енергії на 2018 рік урахувати очікуваний додатковий (недоотриманий) дохід від збільшення (зменшення) обсягів з розподілу та/або постачання електричної енергії у 2017 році в обсязі понад 5 % від суми товарної продукції, урахованої в тарифах на 2017 рік.

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали