Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про контроль дерев'яного пакувального матеріалу

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.02.2018 р. N 5575/7/99-99-18-03-01-17

Митницям ДФС

Про контроль дерев'яного пакувального матеріалу

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 31 січня 2018 року N 44 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2011 р. N 1031 і від 25 травня 2016 р. N 364" (Постанова N 44).

У зв'язку з прийнятими змінами звертаємо увагу на те, що пунктом 21 постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2011 року N 1031 "Деякі питання здійснення державного контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України" (далі - постанова), визначено, що у разі, якщо товари, що вивозяться, не є об'єктами регулювання або країна-імпортер не вимагає супроводження об'єктів регулювання фітосанітарними документами під час експорту та реекспорту з України, контроль відповідності Міжнародному стандарту фітосанітарних заходів Міжнародної конвенції захисту рослин N 15 "Регулювання дерев'яного пакувального матеріалу у міжнародній торгівлі" дерев'яного пакувального матеріалу як супровідного матеріалу, що класифікується за кодом 4415 згідно з УКТЗЕД (Тарифи N 584-VII), здійснюється органами доходів і зборів у разі, коли відповідно до законодавства з питань державної митної справи зазначені товари підлягають митному огляду.

У разі виявлення невідповідності маркування дерев'яного пакувального матеріалу вимогам Міжнародного стандарту фітосанітарних заходів Міжнародної конвенції захисту рослин N 15 "Регулювання дерев'яного пакувального матеріалу у міжнародній торгівлі" посадова особа митного органу з використанням інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів і зборів, яка забезпечує взаємодію органів доходів і зборів, контролюючих органів та підприємств за принципом "єдиного вікна", залучає до здійснення контролю державного фітосанітарного інспектора, який приймає рішення щодо експорту або відмови у експорті після проведення фітосанітарних процедур.

Для забезпечення організації виконання зазначених норм постанови Держпродспоживслужби (лист від 12.02.2018 N 1311/898-18 додається) щодо особливостей проведення контролю дерев'яного пакувального матеріалу.

Відомості про контроль відповідності дерев'яного пакувального матеріалу, як супровідного матеріалу, що класифікується за кодом 4415 (Тарифи N 584-VII), Міжнародному стандарту фітосанітарних заходів Міжнародної конвенції захисту рослин N 15 "Регулювання дерев'яного пакувального матеріалу у міжнародній торгівлі" необхідно відображати у розділі 8.3.4 Акта про проведення огляду (переогляду) товарів, транспортних засобів, ручної поклажі та багажу, форма якого затверджена наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012 N 636 (Акт N 636).

У разі встановленої невідповідності дерев'яного пакувального матеріалу, як супровідного матеріалу, що класифікується за кодом 4415 (Тарифи N 584-VII), Міжнародному стандарту фітосанітарних заходів Міжнародної конвенції захисту рослин N 15 "Регулювання дерев'яного пакувального матеріалу у міжнародній торгівлі" посадова особа митного органу з використанням інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів і зборів, яка забезпечує взаємодію органів доходів і зборів, контролюючих органів та підприємств за принципом "єдиного вікна" створює електронне повідомлення (формує справу) та направляє його відповідному державному фітосанітарному інспектору для прийняття рішення щодо експорту або відмови у експорті після проведення фітосанітарних процедур. Формування справи доступне в версії АСМО "Інспектор" 4.22.10.1, та відбувається з графи 44 електронної копії МД (Наказ N 246). При формуванні справи необхідно зазначити код місця оформлення всередині країни, зазначити необхідні види контролю та сформувати справу. В разі успішного формування, в гр. 44 МД буде автоматично додано документ з кодом 5509 (Наказ N 1011) та номером сформованої справи. Працівникам контролюючих органів, яких стосується справа по видам контролю, АСМО автоматично надішле повідомлення на електронну адресу про формування справи працівником митниці.

Додаток: на 4 арк. у 1 прим.

 

Директор Департаменту організації
митного контролю

О. Л. Василенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали