ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.11.2017 р. N 599

Про Координаційну раду

З метою реалізації ст. 7 Закону України "Про автомобільний транспорт":

1. Затвердити:

1) положення про Координаційну раду облдержадміністрації з питань організації пасажирських автоперевезень в області, утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 28 грудня 2007 року N 498 "Про Координаційну раду з питань організації пасажирських автоперевезень в області" (додається);

2) склад Координаційної ради облдержадміністрації з питань організації пасажирських автоперевезень в області згідно з додатком.

2. Визнати такими, що втратили чинність:

1) положення про Координаційну раду облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень в області, затверджене розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 02 квітня 2014 року N 137 "Про Координаційну раду" (Розпорядження N 137);

2) розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 грудня 2016 року N 767 "Про склад Координаційної ради".

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
16 листопада 2017 року N 599

ПОЛОЖЕННЯ
про Координаційну раду облдержадміністрації з питань організації пасажирських автоперевезень в області

1. Координаційна рада облдержадміністрації з питань організації пасажирських автоперевезень в області є консультативно-дорадчим органом обласної державної адміністрації, який утворюється головою обласної державної адміністрації для розробки пропозицій (рекомендацій) щодо формування та удосконалення маршрутної мережі області, покращання організації та підвищення якості й безпеки пасажирських перевезень, опрацювання пропозицій органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання - перевізників (узгоджених з районними державними адміністраціями та сільськими, селищними радами тощо), громадських об'єднань тощо, які стосуються надання послуг перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування, розгляду інших питань, що входять до компетенції обласної державної адміністрації у сфері організації пасажирських автоперевезень.

2. Координаційна рада керується нормами Конституції України, Закону України "Про автомобільний транспорт", іншими законодавчими та нормативно-правовими актами у сфері перевезень пасажирів автомобільним транспортом, а також цим Положенням.

3. Основними напрямами діяльності Координаційної ради є внесення пропозицій та/або рекомендацій щодо рішень обласної державної адміністрації, пов'язаних з організацією пасажирських перевезень на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), зокрема:

- доцільності відкриття/закриття рейсів та маршрутів;

- призначення тимчасового перевізника на обслуговування маршрутів на підставі і в порядку, визначеному законодавством;

- внесення змін до договорів та паспортів маршрутів, в т. ч. схеми маршруту, графіка (розкладу) руху автобусів, режиму виконання рейсів тощо;

- доцільності розірвання договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в односторонньому порядку в разі надходження до обласної державної адміністрації від перевізника - сторони договору заперечень або узгоджених пропозицій щодо зміни умов перевезень, якщо такі отримані обласною державною адміністрацією до моменту розірвання договору;

- покращання організації, підвищення якості та безпеки послуг пасажирських перевезень;

- розгляд пропозицій щодо відкриття нових та внесення змін до умов перевезень на діючих міжнародних автобусних маршрутах загального користування, міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, що виходять за межі території області.

4. У разі винесення на засідання Координаційної ради питань юридичного характеру Координаційна рада при їх вирішенні має враховувати висновки юридичного відділу апарату обласної державної адміністрації.

У разі, якщо рішення Координаційної ради і позиція юридичного відділу апарату обласної державної адміністрації містять розбіжності, голова Координаційної ради доповідає про вказане голові обласної державної адміністрації (або його заступнику відповідно до розподілу обов'язків) для прийняття остаточного рішення.

5. Робота Координаційної ради відбувається у формі засідань, які проводяться за рішенням голови Координаційної ради.

6. У разі відсутності голови Координаційної ради його обов'язки виконує заступник.

7. Координаційна рада має право проводити засідання за наявності не менше половини її складу, у тому числі голови Координаційної ради. Рішення приймаються за результатами голосування простою більшістю голосів. В разі рівного розподілу голосів голос голови є вирішальним.

8. До роботи Координаційної ради можуть долучатися працівники представлених у раді структур, за письмовим дорученням її членів без права участі у прийнятті рішень.

9. У разі необхідності Координаційна рада може залучати для роботи представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ, організацій, асоціацій, громадських об'єднань, суб'єктів господарювання-перевізників, які діють на ринку пасажирських автоперевезень тощо.

Рішення про їх залучення приймає голова Координаційної ради.

10. Пропозиції (рекомендації) Координаційної ради оформляються протоколом, який підписується головуючим та секретарем.

11. Пропозиції (рекомендації) Координаційної ради надаються обласній державній адміністрації для прийняття остаточного рішення.

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Н. А. Романова

 

Додаток
до розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
16.11.2017 N 599

СКЛАД
Координаційної ради облдержадміністрації з питань організації пасажирських автоперевезень в області

Меженний
Сергій Олександрович

- заступник директора Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації - начальник управління розвитку промисловості, транспорту і зв'язку, голова Координаційної ради;

Водоп'янов
Олександр Ігорович

- начальник відділу транспорту та зв'язку управління розвитку промисловості, транспорту і зв'язку Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації, секретар Координаційної ради;

Іваненко
Ігор Олександрович

- старший інспектор з особливих доручень відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у місті Чернігові Департаменту патрульної поліції (за згодою);

Полванюк
Юлія Володимирівна

- в. о. начальника Управління Укртрансбезпеки у Чернігівській області (за згодою);

Самойленко
Микола Миколайович

- начальник відділу підтвердження відповідності продукції і послуг ДП "Чернігівстандартметрологія" (за згодою);

Шуман
Павло Миколайович

- директор ПАТ "Чернігівське обласне підприємство автобусних станцій 17499" (за згодою).

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Н. А. Романова
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали